• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
identyczne nicki graczy
to mój profil

http://gra.pokewars.pl/profil/187764

a to profil innego gracza

http://gra.pokewars.pl/profil/328826

jak widać nicki są identyczne z tym ze ja jakiś czas temu zmieniłam ale pomimo to nie powinny istnieć dwie identyczne nazwy w spisie

proszę coś z tym zrobić rozumiem nicki różniące się znakami cyframi itd ale to jest identyczne
[Obrazek: 8731822_sailor_moon_x_goku_by_kyuubivict...7r1k67.jpg]
kliknij

@Alex i @hRs znalazłam w panelu i to było kolejne konto gracza, który aktualnie przebywa na banicji.
ale również jestem ciekawa czemu dało się założyć konto na nick który powinien widnieć już w bazie

@djmala wiele razy było tak ze ludzie specjalnie zakładali muli by tylko zając nick
[Obrazek: 6ba7wm5yqkju.png]

A kiedy zmieniałaś nick? Bo to drugie było założone 22.04.2017 02:31:16 więc jeśli wcześniej zmieniałaś no to nie było problemu z założeniem.

tak a powiedzmy ze teraz tamten gracz zmieni nick i oba konta będą miały poprzedni nick ten sam
pierwszy raz spotykam się z czymś takim ze baza danych nie wykrywa i nie blokuje tych samych nicków.

teraz ten gracz może spokojnie wyłudzać  i psuć mi opinie

jak tak można to wole poprosić administracje o przywrócenie mi pierwotnego nicku aby już nikt nie mógł się podpinać

czy jak wymieniasz dowód to oddajesz komuś stary ;]

jak by konto ,postać zostały usunięte  skasowane wtedy rozumiem ale nie w tym wypadku
kliknij

chciałbym pozdrowić mame tate i rodziców przy okazji

Jestem za Ruby Rose

Ronio mistrz xDDD

Również jestem tego samego zdania co Naomi aka Ruby Rose Smile
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

(26.04.2017, 16:37)Naomi napisał(a): tak a powiedzmy ze teraz tamten gracz zmieni nick i oba konta będą miały poprzedni nick ten sam
pierwszy raz spotykam się z czymś takim ze baza danych nie wykrywa i nie blokuje tych samych nicków.

teraz ten gracz może spokojnie wyłudzać  i psuć mi opinie

jak tak można to wole poprosić administracje o przywrócenie mi pierwotnego nicku aby już nikt nie mógł się podpinać

jak by konto ,postać zostały usunięte  skasowane wtedy rozumiem ale nie w tym wypadku

używanie czyjejś nazwy to plagiat ;]

Jaki plagiat? :d Zakładając nowe konto gracz nie ma poglądu jakie nicki są już zajęte. Więc, jeśli system go nie zatrzymał przy rejestracji to nie ma w tym winy gracza.

Przywrócenie starego nicku - Naomi jestem za tym.
Ale czy brałaś pod uwagę, że ktoś MOŻE brać twój nick Ruby Rose?

Dodatkowo podkreślam twoje słowa
" teraz ten gracz może spokojnie wyłudzać i psuć mi opinie

jak by konto ,postać zostały usunięte skasowane wtedy rozumiem ale nie w tym wypadku

używanie czyjejś nazwy to plagiat ;] "

~~ Ruby Rose czy Naomi... i tak zawsze ktoś będzie się podszywać, pluć oraz psuć opinię...
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

tino gracze zakładają multi i mogę dać Ci rękę uciąć ze ten ma kilka kont i  wybrał mój nick specjalnie ,dobrze wiedział co robi .ciekawe jak by ktoś się pod was podszywał czy było by miło
masz wgląd do akt to se sprawdź
moim zdaniem nie nadajesz sie na swoje stanowisko ,czepiasz sie o byle co a jak co do czego to tylko przeszkadzasz
kliknij

@Naomi ten gracz kont więcej nie ma i jak pisałam wczesniej - przebywa na banicji więc spokojnie - podszywać się pod ciebie nie będzie więcej Smile

(26.04.2017, 19:26)djmala napisał(a): @Naomi ten gracz kont więcej nie ma i jak pisałam wczesniej - przebywa na banicji więc spokojnie - podszywać się pod ciebie nie będzie więcej Smile

ale ma polecającego takiego samego jak on zapewne ;]
kliknij

Czystego. Uwierz sprawdzałam Wink

@Naomi zwrócę tylko uwage, że jak gadasz o plagiatach to nick to również plagiatujesz Smile
Bo coś wątpię, byś była pierwszą osobą o takim nicku w historii internetów.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości