• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Evil Marudzisz
Tak
Nie
Zawsze Marudzisz
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mega Ewolucja a Brak Statysyk
VI Generacja Mega ewolucje wszystko spoko git brak kamieni brak klucza brak statystyk w GBA 
A Mega-Evolved Pokémon has different base stats, with the exception of HP, and can have a different Ability and type from its non-Mega-Evolved form. Every Mega-Evolved Pokémon (except for Mega Alakazam in Generation VI) has a base stat total 100 points higher than that of its base form.
Pytanie do Admistracji dlaczego Mega ewolucja nie daje statystyk ?Smile :3
[Obrazek: 6ba7wm5yqkju.png]

Maruda Evil się znalazł.

Jakby to zwiększyło statystyki to by ktoś robił pogrom na pokewars korzystając na tym
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

szkoda ze SS nie robilem ale na poczatku mega ewolucje mialy przyrosty ewolucyjne lecz tez niektore je mialy
ale od kilku dni nie ma przyrostow ewolucyjnych zaden pokemonBig Grin i to nawet nie bylo zadnej informacji o zabraniu przyrostow mega ewolucjom

edil: pisalem tez z Alex badz z hRs i ktorys z nich sam mi mowil ze te przyrosty ewolucyjne sa na czas tylko mega ewolucji a teraz nie ma przyrostow zaden pokemon

edit: znalazlem SS przyrostow ewolucyjnych dla sh venusaura ktore mial w dexie a teraz nie ma  http://files.tinypic.pl/i/00892/wmv7pliyxft5.png
[Obrazek: bob-budowniczy-ruchomy-obrazek-0043.gif]

@Antybristler zabrali nam kamienie zabrali klucz zabrali statystyki wiec mikstura ma sens tylko dla poków ktore dostaja inny typ lub unialną abblility

(04.05.2017, 17:48)Evilmage napisał(a): @Antybristler zabrali nam kamienie zabrali klucz zabrali statystyki wiec mikstura  ma sens tylko dla poków ktore dostaja inny  typ lub unialną abblility

To je pokewars... 
Tego nie można nazwać mega ewo przez miksturę... bo inaczej mikstura by dawała wszystkim mega ewo a nie konkretnych ...
[Obrazek: tumblr_ls3q6jRLUJ1qif809.gif]

@Anybristler xD to to nic Tongue ogarnij to Big Grin Mikstura Mega ewo 7.5kk Mikstura speeeda 900k mikstura energi 850k Nagroda za Turniej 2kk Big Grin
^^ Brawo Brawo Wink
Szczerze mowiąc powinni wprowadzić tak by były kamienie a Mikstutura słuzyła by do ich ładowania Wink 1 ładowanie było by dajmy to na 12h Smile

A no to ciekawa sprawa. Nie słyszałem nigdy o tym.
____
http://www.domenahostess.pl/

dostałem bana na koncie haku bo mój brat multikontował między kątami na moim kompie i przełanczał sie z konta na konto ale haku nie był wmieszan w tą sprawe były to dwa konta pikap i trutipl

Po pierwsze, to zły dział! Tu masz dział odwołań -> http://forum.pokewars.pl/forumdisplay.php?fid=103
widnieje również jako CZERWONY widoczny, z dużymi literami napis na stronie głównej forum.

Po drugie, nie odkopuj starych tematów

[Obrazek: nvroo24jsgoh.png]
Bywam czerstwy bardziej niż chleb z biedronki...

Skocz do:

Szukanie: 1 gości