• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Którą opcje wybierasz?
Perm
Reset
Ban półroczny
Inna nie wymieniona kara
Obecne kary są sprawiedliwe
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana regulaminu - skrypty/boty
Co do odbierana majątku zdobytego w czasie używania skryptów/botów.

W tym przypadku niestety to praktycznie nie możliwe ponieważ:

- Zazwyczaj nie jesteśmy w stanie określić od kiedy używa bota/skryptu.
- Nie wiemy jakie zyski miał w tym czasie
- Nie wiemy czy cały czas używał bota/skryptu

Tak zabieranie majątku byłoby na oko, a z tego co wiem admini są przeciwni takiemu rozwiązaniu. Tak więc albo dłuższy ban albo perm/reset

(22.05.2017, 15:09)bethrezen napisał(a): Co do odbierana majątku zdobytego w czasie używania skryptów/botów.

W tym przypadku niestety to praktycznie nie możliwe ponieważ:

- Zazwyczaj nie jesteśmy w stanie określić od kiedy używa bota/skryptu.
- Nie wiemy jakie zyski miał w tym czasie
- Nie wiemy czy cały czas używał bota/skryptu

Tak zabieranie majątku byłoby na oko, a z tego co wiem admini są przeciwni takiemu rozwiązaniu. Tak więc albo dłuższy ban albo perm/reset

To w takim razie jestem za tym resetem i tyle Big Grin gram w inne gry i tam administracji nie obchodzi czy ktos gral 3 lata legalnie a 2 dni uzywa bota zostal wykryty to ma kasowane konto i tyle bo wie z czym to sie liczy . Dlatego mysle ze tak powinno byc a nie ze teksty typu bo my nie wiemy czy wczesniej uzywal czy nie . Uzywal = oszukiwal i nie ma znaczenia jaki czas Wink 

bo jak oni maja taki poglad ze zabieranie na oko nie wchodzi w gre to albo niech pozwola kazdemu bocic albo niech robia to co powinni czyli nie ma znaczenia od kiedy . Bo tlumaczenie ze sa przeciwni takiemu rozwiazaniu to jest smieszne Smile uzyli zlamali regulamin i nie ma znaczenia czy chwile czy od roku uzywa . 

Dla mnie w grę wchodzi tylko reset konta bez możliwości odzyskania PH jak w propozycji.

Reset - gracz zaczyna grę na tym samym koncie od 0, może zmienić login za PH (chyba że już wcześniej to robił), ale nadal ma swoją historię banów.

Perm - blokada dożywotnia. Każdy gracz ma prawo posiadać jedno konto, więc blokada dożywotnia pozwala na założenie nowego, czyste konto i do póki się nie wygada komuś kim był wcześniej w grze, gra jako nowy gracz Wink

Mało tego, jako że zagłosowałam już na reset dopiszę jeszcze że, dobrze byłoby gdyby każde nowe konto gracza które zostało wykryte i nawet byłoby to konto na 100+ lvl, byłabym za blokowaniem tychże kont jako multikonta. Niech gracz spija piwo którego sobie nawarzył Wink

Jak dla mnie to wchodzi tylko reset.

W ogóle to najlepsze jest to, że wszyscy gracze zbanowani za skrypty/boty są z jednego stowa Wink.

E tam co za różnica że mają skrypty do klikania co to zmienia i tak muszą mieć na to oaki itp. Jak się komuś chce też wyklika dziennie tyle co oni.Jedynie Polskie cebule mają z tym problem pewnie głównie dlatego że nie wiedzą jak takiego bota ogarnąć.

Problem jest tego typu że oni oszczędzają czas. Ty musisz przesiedzieć 4-6 godziny by wyklinać tyle co ich bot przez 1 godzinę, a oni w tym czacie mogą uczyć sie, iść na piłkę itd. To jest niesprawiedliwe nie uważasz?

No i co z tego że oszczędzają czas? Zazdrościsz? Skoro tak boli kogoś że musi poświecić czas na gre a inny sobie to ułatwia to niech nie gra. W grach raczej chodzi o to żeby miło spędzić czas a nie narzekać że ktoś inny nie musi.+bot też ma ograniczenia jeśli chodzi o ilość oakow więc perfekcyjny nie jest i nie daje super przewagi w grze bo i tak musisz je nazbierać żeby potem tyle zużyć a to też zajmuje czasu.

(22.05.2017, 18:52)alagamon napisał(a): No i co z tego że oszczędzają czas? Zazdrościsz? Skoro tak boli kogoś że musi poświecić czas na gre a inny sobie to ułatwia to niech nie gra. W grach raczej chodzi o to żeby miło spędzić czas a nie narzekać że ktoś inny nie musi.+bot też ma ograniczenia jeśli chodzi o ilość oakow więc perfekcyjny nie jest i nie daje super przewagi w grze bo i tak musisz je nazbierać żeby potem tyle zużyć a to też zajmuje czasu.

Wyglądasz mi na zwykłego trolla. Proszę go nie karmić Smile

A jeśli chodzi o stosowanie botów.
Potępiamy złodziejstwo, bo im zazdrościmy, że znaleźli szybszy sposób na dorobienie się, kiedy my musimy poświęcić na to większych nakładów uczciwej pracy. Jak nie potrafią zarabiać pieniędzy legalnie, to niech tego nie robią. Rozumiesz?
Poza tym, zaprzeczyłeś sam sobie. Wpierw piszesz o tym, że stosowanie botów nie jest złe, a za chwile bąknąłeś coś o miłym spędzaniu czasu w grze. To jak? Jeśli bot gra za nas, to chyba jednak tego czasu w grze nie spędzamy miło, bo praktycznie wcale. Ot, żeby odpalić bota.
W tej grze używanie botów jest nielegalne, karalne i odbierające uczciwym graczom poczucie sprawiedliwości. Bo jak to tak, ludzie poświęcają wiele miesięcy czy lat by cokolwiek osiągnąć, a wpadnie taki jeden z drugim, odpali bota i samo idzie. Co jakiś czas doładują PH, żeby bot miał za co klikać i można się cieszyć bogactwem. I o to się tu właśnie rozchodzi.

EDIT: Ja jestem za całkowitym resetem konta, bez możliwości odzyskania PH w przypadku pierwszego wykroczenia. Za drugim razem perm. Myślę, że już reset zniechęci graczy do cwaniakowania.

Miałem tego nie robić, skoro mieszacie nas z błotem czas się w końcu odezwać.
Skoro twierdzicie że osoby grające na Bocie nie powinni dostać szansy to coś wam wyjaśnię. Zastanawialiście się ile lat mają zbanowane osoby ? Większości z nich to osoby w wieku +25, którzy mają rodziny i dzieci i multum innych spraw na głowie (z pracą włącznie), co za tym idzie ich czas jest bardzo okrojony na granie. Dlatego używali bota który klikał za nich bo:
A) Dom też trzeba utrzymać, nie tylko pracą (zarabianiem pieniążków) ale często czystość i porządek miejsca zamieszkania.
B) Dzieci też potrzebują opieki i pomocy w nauce. Tak więc osoba puszczała Bota i zajmowała się rodziną.
C) Nie grasz = Zostanie w tyle za innymi, tak więc bot pomagał utrzymać się na stałym poziomie.
D) Zarobki z Bota są takie same jak zarobki z zwykłego klikania. (Tylko zwykłe klikanie dłużej zajmuje) co przekłada się na punkt A, B i Punkty, które każdy mógł by tu wpisać związane z życiem prywatnym.
I na sam koniec co najbardziej mnie irytuje. Połowa osób (jak nie większość) którzy tutaj za przeproszeniem szczekają o reset i perma mieli już na koncie BANY. To wszystko co miałem do powiedzenia (jak na razie) a teraz dzieci płaczu i hejterzy do dzieła. Macie czas, by mi nawrzucać choć ja i tak się wami nie przejmuję Smile))

Przepraszam bardzo: ja tez mam prace i studia. Jeśli znajduje czas to gram, jeśli nie mam to nie gram. Przez głowę by mi nie przeszło by tak kogoś oszukiwać i wykorzystywać boty. Trochę uczciwości co? 

A jak ktoś dalej się sadzi o to to proszę przeczytać co napisał hRs na temat bota:
http://forum.pokewars.pl/showthread.php?tid=9222
(23.05.2017, 17:10)tino napisał(a): Przepraszam bardzo: ja tez mam prace i studia. Jeśli znajduje czas to gram, jeśli nie mam to nie gram. Przez głowę by mi nie przeszło by tak kogoś oszukiwać i wykorzystywać boty. Trochę uczciwości co? 

Jakie to oszustwo skoro Bot wcale nie generuję sobie Drinków ani PH ? Chcesz wiedzieć co nim osiągnąłem ? Proszę bardzo. Tylko bana... Miałem tą świadomość, taki sposób można szybciej lepiej i w ogóle och, ach i eh ale nie przeginałem z tym. Nie nabijałem poziomów i Y jak oszalały. Mi samemu się to nie podobało co robię, ale jak tu utrzymać się na tak dynamicznej grze skoro jedni mają 10 godzin wolnego czasu kiedy ja mam raptem 10 godzin ale na spanie jedzenie uczenie się i multum innych obowiązków ? Ja też pracuję Tino po 12 godzin dziennie i uczę się chodzę do szkoły w weekendy. Uwierz, że nie robił bym tego jak bym miał więcej wolnego czasu.

(23.05.2017, 17:10)Mithirion napisał(a): Miałem tego nie robić, skoro mieszacie nas z błotem czas się w końcu odezwać.
Skoro twierdzicie że osoby grające na Bocie nie powinni dostać szansy to coś wam wyjaśnię. Zastanawialiście się ile lat mają zbanowane osoby ? Większości z nich to osoby w wieku +25, którzy mają rodziny i dzieci i multum innych spraw na głowie (z pracą włącznie), co za tym idzie ich czas jest bardzo okrojony na granie. Dlatego używali bota który klikał za nich bo:
A) Dom też trzeba utrzymać, nie tylko pracą (zarabianiem pieniążków) ale często czystość i porządek miejsca zamieszkania.
B) Dzieci też potrzebują opieki i pomocy w nauce. Tak więc osoba puszczała Bota i zajmowała się rodziną.
C) Nie grasz = Zostanie w tyle za innymi, tak więc bot pomagał utrzymać się na stałym poziomie.
D) Zarobki z Bota są takie same jak zarobki z zwykłego klikania. (Tylko zwykłe klikanie dłużej zajmuje) co przekłada się na punkt A, B i Punkty, które każdy mógł by tu wpisać związane z życiem prywatnym.
I na sam koniec co najbardziej mnie irytuje. Połowa osób (jak nie większość) którzy tutaj za przeproszeniem szczekają o reset i perma mieli już na koncie BANY. To wszystko co miałem do powiedzenia (jak na razie) a teraz dzieci płaczu i hejterzy do dzieła. Macie czas, by mi nawrzucać choć ja i tak się wami nie przejmuję Smile))

Hahahaha, dzięki za poprawienie humoru Big Grin Nie spodziewałem się, że któryś z Was wychyli główkę, ale stało się i tak o to mamy ten stek bzdur Big Grin Nawet nie wiadomo od czego zacząć Big Grin Ale dobra, po pierwsze to większość graczy w grze (tu się zdziwisz) ma swoje życie, rodzinę, studia i tak dalej, a mimo to na botach nie lecą i jakoś sobie radzą. Skoro uważasz, że odpalanie bota na grze jest uczciwe bo nie ma się czasu na klikanie, to analogicznie mogę Cię okraść, bo nie mam pieniędzy , a "dom też trzeba utrzymać" Big Grin No co, i tu i tu łamie się prawo, ale wytłumaczenie przecież wzniosłe Big Grin Po drugie, skoro uważasz, że oszustwo, aby utrzymać się w topce jest spoko, to popierasz doping w sporcie? Tongue Nie mogę z Ciebie gościu xDDD. Po trzecie, " Zarobki z Bota są takie same jak zarobki z zwykłego klikania." No szczególnie na bocie klikającym 4x szybciej niż człowiek xD. Ja nie mam pytań co do Ciebie i Twoich kolegów, obrażać Was nie będę, bo szkoda słów. Jesteś bezczelny, że wychodzisz z tłumaczeniem i to tak żenującym Smile

P.S. kolega Mithirion właśnie stwierdził, że bot to nie oszustwo xD

Dla mnie osobiście usprawiedliwianie się tym że nie mam czasu klikać bo ma się ważniejsze sprawy jest po prostu śmieszne.

Nie mam czasu = nie klikam

Mam czas = klikam = zyskuje na tym ze poświęcam swój czas na grę

Z grą jest jak w życiu. Żeby do czegoś dojść trzeba się napracować.

Nie jesteście jedyni którzy nie mają czasu. Ja rozumiem że prawdziwe życie jest ważniejsze od gry, ale każdy musi zdecydować na co chce poświęcić swój czas.

Cytować adminów tutaj nie ma potrzeby bo jak widać większość nie zgadza się z ich zdaniem. I nie mówię tylko o zwykłych graczach.

Nie można tego rozważać w ten sposób że bot klikał 4 razy szybciej niż człowiek jest w stanie więc normalnie gracz musiałby poświęcić 4 razy więcej czasu. To nie jest prawda.

Jeżeli ktoś używał bota przez jeden dzień to wcale nie znaczy że normalnie zajęło by mu to cztery dni. Jak sam mówisz ludzie maja inne obowiązki więc to co zdobył w ciągu jednego dnia używając bota normalnie mogłoby tydzień, dwa tygodnie, może nawet miesiąc. Ponieważ klikając większość osób nie jest w stanie klikać non stop. Czasem człowiek po prostu się zmęczy, czasem musi odejść od komputera na chwilę zając się dzieckiem, zrobić sobie jeść, iść do toalety itp itp.

Wiesz mi gdyby używanie botów było dozwolone to chociażby bot klikał wolniej niż ja jestem w stanie to i tak bardzo chętnie bym z niego korzystał bo w tym czasie kiedy on klika ja mógłbym zając się czymkolwiek innym.

Wasz temat jest zamknięty. Dostaliście takie, a nie inne kary i tak już zostanie. Teraz rozmawiamy o przyszłych sytuacjach, które niestety prędzej czy później nastąpią.

(23.05.2017, 17:10)Mithirion napisał(a): Miałem tego nie robić, skoro mieszacie nas z błotem czas się w końcu odezwać.

Totalne brednie gadasz czlowieku Big Grin no dobra jak nie masz czasu na granie bo masz prace/rodzine i kij wie co tam jeszcze, to czego bots nie ustawili na nirmalne tempo klikania tylko na 4 razy szybsze??? No wytlumacz, jeszcze jakby bot byl na normalne tempo klikania to pargo licho, czasu nie zaoszczedza w grze, ale zaoszczedza mimo to na inne praktyczne rzeczy w zyciuSmile tyle w temacie, ban pernamenty lub reset bez możliwości dostania ph i tyljo wylacznie takie widze tu rozwiazanie

Skocz do:

Szukanie: 1 gości