Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę

9 Odpowiedzi, 33933 Wyświetleń

Przerwa między eventami była bardzo długa, event trwał 2 tyg - jednym odpowiadało a inni narzekali że tak długo.. Mnie osobiście było bez różnicy.

Lokacje były świetnie dopracowane, dało się w nich robić zadania Samsona bez wychodzenia z lokacji eventowych - no chyba że ktoś musiał połapać teddiursy.

Itemy i drop - Itemy przypisane do lokacji były spoko a ich drop w sam raz, nie zrobił się przesyt jak w przypadku niegdyś magnesów etc.

Przyczepię się jednak dropu itemów eventowych, by uzbierać te 7,5k pkt trzeba było nie tylko sporo się naklikać ale też łapać poki w odpowiednie balle ponieważ łapanie np w lvlball nie pozwoliłoby na uzbieranie takiej sumki.

Nareszcie spotkanie legendy w lokacji nie graniczyło z cudem, zadanie ukryte mógł zrobić każdy kto klikał i tym samym mógł uzupełnić gablotkę.

Skrzynki - w lokacjach brak skrzynek i kluczy.. typowe P2W dla tych co marzyli o Mewtwo ze skrzyneczki, następnym razem dodajcie je do lokacji, nie muszą się sypać często ale żeby każdy mógł znaleźć.

Fabuła i zadania - zadania z nauką ataków czy łapanie poków w poprzednich lokacjach by można było ukończyć event - nazwałam to blokerami, uważam że miało to wielki plus - ukończenie eventu w 1-2 dni na najwyższym poziomie nie było możliwe jak w przypadku poprzednich eventów.

Nauka ataków - sala lub alternatywnie TM, w obu przypadkach trzeba było liczyć się z kosztami, kwestia raczej czy komuś zależało na zaoszczędzeniu czasu - zadanie na plus.

Wydawanie Y na trening pokemona by zaliczyć zadanie, tu miałam mieszane uczucia, ostatecznie wcześniej czy później i tak bym w coś Y wpakowała, tu mi tylko gra wytyczyła czas kiedy mam to zrobić.

Ogólne podsumowanie, event mi się bardzo podobał i oby więcej takich <3

Wiadomości w tym wątku
Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Alex - 27.04.2022, 06:34 PM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez TheCitizen - 27.04.2022, 07:41 PM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Tusiaczek87 - 28.04.2022, 08:38 AM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Piter - 28.04.2022, 01:10 PM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez tetrus8320 - 29.04.2022, 08:53 AM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Arcadioo - 29.04.2022, 10:43 AM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Regis - 02.05.2022, 09:50 PM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Tru3c - 03.05.2022, 10:56 AM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Crisss - 06.05.2022, 07:52 AM
Event - przez Mew - 14.05.2022, 06:01 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości