Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę

9 Odpowiedzi, 33915 Wyświetleń

-2 tygodnie eventu naprawde mnie wypaliły i osobiście unikałbym tak długich terminów.

-Lokacje były zapchane dropem i pokami do samsona co z pewnością pomoże graczom odetchnąć na miesiąc czy dwa, póki są w grze więc to na plus
Nerf hodowli w trakcie eventu odczuwalny i niezawarty w changelogu. Następnym razem lepiej przetestować lokacje w waszym symulatorze. Z pewnością będzie to szybkie i skuteczne. Nawet po obniżeniu hodowli klikało się przyjemnie, więc nie zabolało mnie to tak bardzo.

-Zadania z ewolucją poków, łapaniem przedmiotów etc. jak najbardziej za, oby więcej takich w przyszłości. Nauka ataków i tmów powinna znajdować się w tym samym obozie co poki, które się tego uczą (looking at u rain dance), jeśli już muszą się znaleźć.
Ogólnie większość zadań opierała się na klikaniu co było w porządku, bo w końcu na tym polegają eventy. Był nietuzinkowy i o dziwo skończyłem go dopiero z początkiem 4 dnia co znaczy, że był naprawdę wymagający. Trzymajcie się tych wymagań do klikania.
Żeby zeskalować do eventu 8 dniowego proponowałbym +/- 70 tysięcy wejść na najwyższy poziom i raczej kazdy kto bierze to na poważnie ukończy go bez problemu

-Drop symboli był przeciętny, balle z trenerów rekompensowały brakujące punkty eventowe 

-Nie wiem gdzie podziały się oaki za zadania, bo nie słuchałbym bandy kretynów która szczerzy się i krzyczy na ogólnym, handlowym i osadzie pewnie też, że ma 20 tysięcy oaków, milion ph i jeszcze 5 tysięcy na koncie oszczędnościowym specjalnie na pokewarsy w sprawie zasobów do klikania. Nie każdy grał w złotej erze Lala-Landu i nielimitowanych dziennych. Nie mówię tylko o sobie, choć mnie zabolało to najmocniej :S ale również o osobach które wystartowały niedawno i nawet jeśli miały możliwość to z powodu niskiego lv i braku ph nie udało się uzbierać oaków

TLDR^ Duży minus za brak oaków

-Sklepik pozytywnie zaskoczył, spora różnorodność i przede wszystkim legendy, które w grze były, ale co najwyżej na kontach sknerusów Big Grin Następnym razem przemyślcie jednak nielimitowane bilety na elma. Skoro ktoś chce je wziąć znaczy, że faktycznie planuje je wyklikać i mu się te ekstra yeny po prostu należą


Event może nie był idealny i miał niedociągnięcia o których lepiej nie wspominać na publicznym forum, ale osobiście mi się podobał i dałbym mu 8/10 glównie za sprawą incydentu brakujących oaków i zmiany w zadaniu z nauką ataków.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.04.2022, 08:53 AM przez tetrus8320.)

Wiadomości w tym wątku
Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Alex - 27.04.2022, 06:34 PM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez TheCitizen - 27.04.2022, 07:41 PM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Tusiaczek87 - 28.04.2022, 08:38 AM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Piter - 28.04.2022, 01:10 PM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez tetrus8320 - 29.04.2022, 08:53 AM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Arcadioo - 29.04.2022, 10:43 AM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Regis - 02.05.2022, 09:50 PM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Tru3c - 03.05.2022, 10:56 AM
RE: Event: Wyprawa na Ukrytą Wyspę - przez Crisss - 06.05.2022, 07:52 AM
Event - przez Mew - 14.05.2022, 06:01 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości