• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy popierasz dodanie wymienionych pozycji do Statystyk
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Statystyki
Szanowni gracze i administratorzy,
ze względu na dodane niedawno (względnie) nowości w grze, a także niektóre istniejące, chciałbym zaproponować, żeby do działu statystyki dodać kilka nowych pozycji, a mianowicie:

Odpowiedzi na pytania na czacie ogólnym
Zwycięstwa w wyzwaniach czasowych
Miejsca na podium w wyzwaniach czasowych

Można by je dodać obok wykonanych zadań codziennych w zakładce Inne. Jeśli ktoś zdobył już odznakę za któreś z nich to nie ma jak sprawdzić konkretnej ilości. Czekam na wasze komentarze

Odpisz
Jak dla mnie dobry pomysł Wink. Czasami chciałbym wiedzieć na ile pytań odpowiedziałem bo się już kiedyś zgubiłem xD.

Odpisz
Poszedłbym nawet o krok dalej i dodał rankingi najlepszych graczy w tych kategoriach + ranking najlepszych majsterkowiczów.

Odpisz
(24.07.2017, 12:32)Swamplord napisał(a): Poszedłbym nawet o krok dalej i dodał rankingi najlepszych graczy w tych kategoriach + ranking najlepszych majsterkowiczów.

Bardzo dobry pomysł, popieram Big Grin Zrób temat

Odpisz
Popieram pomysł swamplorda Smile

Odpisz
Odświeżam wątek.

Odpisz
(12.07.2017, 15:58)Archie2.0 napisał(a): Szanowni gracze i administratorzy,
ze względu na dodane niedawno (względnie) nowości w grze, a także niektóre istniejące, chciałbym zaproponować, żeby do działu statystyki dodać kilka nowych pozycji, a mianowicie:

Odpowiedzi na pytania na czacie ogólnym
Zwycięstwa w wyzwaniach czasowych
Miejsca na podium w wyzwaniach czasowych

Można by je dodać obok wykonanych zadań codziennych w zakładce Inne. Jeśli ktoś zdobył już odznakę za któreś z nich to nie ma jak sprawdzić konkretnej ilości. Czekam na wasze komentarze

cxxxxx

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości