• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy chciałbyś, żeby Pomarańczowy Archipelag został dodany do gry?
Tak, pomysł 1.
Tak, pomysł 2.
Tak, pomysł 3.
Nie ( napisz dlaczego ).
Mi to obojętne.
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomarańczowy Archipelag
Dodawanie archipelagu gdzie będą pokemony tylko z jednego/dwóch regionów nie ma sensu .

Dlatego mam inną propozycję.

Proponowałbym stworzenie archipelagu innego niż pomarańczowy (wymyślony specjalnie na potrzeby pokewars) który byłby regionem weekendowym i byłyby tam poki ze wszystkich regionów (ale nie wszystkie) oraz trochę większa szansa na spotkanie pewnych pokemonów/znalezienie przedmiotów.

Robienie zwykłego regionu z tego też jest bez sensu.

Powoli zbliża się mój urlop w pracy więc planuje wtedy przygotować odpowiednią propozycję którą przedstawię administratorom.

Odpisz
Zgadzam się z przedmówcą
Tylko w ten,,region" mozna się przeniesc WYŁĄCZNIE w weekend i mozna tam zostać TYLKO NA WEEKEND.
Bilet nie mógłby być kupiony w sklepie, tylko jako podróż Autokarem w wyznaczone dni o wyznaczonej cenie 500k lub wiecej.
Gdyby ten region bylby dostępny przez caly tydzien to wtedy reszta regionów bylaby w większosci bezuzyteczna, poniewaz ,,fajniejsze" lub ,,lepsze" Pokémony byłyby w jednym regionie,a to wtedy przyniosło by niechciane skutki w grze
Rolleyes Rolleyes Rolleyes Rolleyes Rolleyes Rolleyes Rolleyes

Odpisz
Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tego pomysłu, dodatkowo można by było umieścić tutaj wszystkie wciąż brakujące formy pokemonów, które różnią sie np. tylko wyglądem, jak np. wszystkie formy Unowna, albo gdy wygląd poków różni sie w zależności od posiadanej płci np. Meowstic.

Odpisz
(13.09.2017, 18:51)Shadow28 napisał(a): Zgadzam się z przedmówcą
Tylko w ten,,region" mozna się przeniesc WYŁĄCZNIE w weekend i mozna tam zostać TYLKO NA WEEKEND.
Bilet nie mógłby być kupiony w sklepie, tylko jako podróż Autokarem w wyznaczone dni o wyznaczonej cenie 500k lub wiecej.
Gdyby ten region bylby dostępny przez caly tydzien to wtedy reszta regionów bylaby w większosci bezuzyteczna, poniewaz ,,8fajniejsze" lub ,,lepsze" Pokémony byłyby w jednym regionie,a to wtedy przyniosło by niechciane skutki w grze
Rolleyes Rolleyes Rolleyes Rolleyes Rolleyes Rolleyes Rolleyes

Ja tam wolalbym byc na zielonych polach.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości