• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Jestes za ?
Tak
Nie
Nie wiem
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karmienie pokemonów
Ostatecznie doszedlem do wniosku, zeby zwiększyć  ilość doswiadczenia, ktore otrzymuje pokemon za karmienie z 2xp do 7xp oraz dac limit 10 karmien dziennie(chyba, ze juz jest). Niewielka zmiana, ale moze troche pomoc.

edit - 07.01.18

Odpisz
Jestem za tak, szybciej to pomoże nowym graczom w wbiciu pierwsze 10 lvli swoich pokemonom (sala, brak hajsu na kupno poka z sala dopoki im nie pomoże fart w lokacjach czyt. dropyy)

Tylko zaproponowałbym jeszcze do tego limit obecnie z 10 xp do 150 xp (za dużo? Nie jest to za dużo iż ten wpływ ma pomóc nowym graczom rozwijac swoje pokemony)

Odpisz
Można by byłoo nawet do 6 XP

Odpisz
Jestem za, obecnie mamy +2EXP, co prawie nie daje nam nic, zwiększenie i tak by duzo nam nie dalo ale zawsze to lepiej niz +2, nawet mozna by pokusic sie o +10 za kazde karmienie, co da nam lacznie dziennie +50 a nie jak do tej pory +10

Odpisz
jestem na nie gra już staje sie za łatwa zacznijcie proponować jakieś utrudnienia ...

Odpisz
Spk

Odpisz
jestem na tak Smile
zawsze jakieś ułatwienie dla początkujących

Odpisz
Podoba mi się taka zmiana ,ale jeżeli jednym z argumentów jest "ułatwienie dla początkujących" to musimy pokazać początkującemu graczowi jak działa karmienie, co daje, i że w ogóle coś takiego istnieje(będąc początkującym graczem dowiedziałem się o tej funkcji trochę za późno).

Więc, jeśli ta zmiana ma wejść w życie, to w samouczku powinno być kilka słów o karmieniu poków przez innych graczy.

Odpisz
(10.01.2018, 06:36)ateglocpl napisał(a): Podoba mi się taka zmiana ,ale jeżeli jednym z argumentów jest "ułatwienie dla początkujących" to musimy pokazać początkującemu graczowi jak działa karmienie, co daje, i że w ogóle coś takiego istnieje(będąc początkującym graczem dowiedziałem się o tej funkcji trochę za późno).

Więc, jeśli ta zmiana ma wejść w życie, to w samouczku powinno być kilka słów o karmieniu poków przez innych graczy.

Ja na ogólnym mam inne wrażenie , więcej widzę początkujących graczy korzystających z tej funkcji niż graczy doświadczonych 

Odpisz
Jestem za ale pod warunkiem że zwiększy się ilość karmien a nie ilość exp za jedno karmienie Wink

Odpisz
Popieram i to i to.
5 karmien po 5-10 expa miałoby więcej sensu. Obecnie to jest strata czasu. Te 10 expa to 2 poki w dziczy czyli w zasadzie nic.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości