• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Jestes za ?
Tak
Nie
Nie wiem
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karmienie pokemonów
#1
Ostatecznie doszedlem do wniosku, zeby zwiększyć  ilość doswiadczenia, ktore otrzymuje pokemon za karmienie z 2xp do 7xp oraz dac limit 10 karmien dziennie(chyba, ze juz jest). Niewielka zmiana, ale moze troche pomoc.

edit - 07.01.18
 
Odpisz
#2
Jestem za tak, szybciej to pomoże nowym graczom w wbiciu pierwsze 10 lvli swoich pokemonom (sala, brak hajsu na kupno poka z sala dopoki im nie pomoże fart w lokacjach czyt. dropyy)

Tylko zaproponowałbym jeszcze do tego limit obecnie z 10 xp do 150 xp (za dużo? Nie jest to za dużo iż ten wpływ ma pomóc nowym graczom rozwijac swoje pokemony)
 
Odpisz
#3
Można by byłoo nawet do 6 XP
 
Odpisz
#4
Jestem za, obecnie mamy +2EXP, co prawie nie daje nam nic, zwiększenie i tak by duzo nam nie dalo ale zawsze to lepiej niz +2, nawet mozna by pokusic sie o +10 za kazde karmienie, co da nam lacznie dziennie +50 a nie jak do tej pory +10
 
Odpisz
#5
jestem na nie gra już staje sie za łatwa zacznijcie proponować jakieś utrudnienia ...
 
Odpisz
#6
Spk
 
Odpisz
#7
jestem na tak Smile
zawsze jakieś ułatwienie dla początkujących
 
Odpisz
#8
Podoba mi się taka zmiana ,ale jeżeli jednym z argumentów jest "ułatwienie dla początkujących" to musimy pokazać początkującemu graczowi jak działa karmienie, co daje, i że w ogóle coś takiego istnieje(będąc początkującym graczem dowiedziałem się o tej funkcji trochę za późno).

Więc, jeśli ta zmiana ma wejść w życie, to w samouczku powinno być kilka słów o karmieniu poków przez innych graczy.
 
Odpisz
#9
(10.01.2018, 06:36)ateglocpl napisał(a): Podoba mi się taka zmiana ,ale jeżeli jednym z argumentów jest "ułatwienie dla początkujących" to musimy pokazać początkującemu graczowi jak działa karmienie, co daje, i że w ogóle coś takiego istnieje(będąc początkującym graczem dowiedziałem się o tej funkcji trochę za późno).

Więc, jeśli ta zmiana ma wejść w życie, to w samouczku powinno być kilka słów o karmieniu poków przez innych graczy.

Ja na ogólnym mam inne wrażenie , więcej widzę początkujących graczy korzystających z tej funkcji niż graczy doświadczonych 
 
Odpisz
#10
Jestem za ale pod warunkiem że zwiększy się ilość karmien a nie ilość exp za jedno karmienie Wink
 
Odpisz
#11
Popieram i to i to.
5 karmien po 5-10 expa miałoby więcej sensu. Obecnie to jest strata czasu. Te 10 expa to 2 poki w dziczy czyli w zasadzie nic.
 
Odpisz
  


Skocz do:


Szukanie: 1 gości