• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem Perłowych Skrzyń?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
45.45%
10 45.45%
Nie
45.45%
10 45.45%
Nie mam zdania
9.09%
2 9.09%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skrzynki
Szanowni gracze i administratorzy,
chciałbym poruszyć tutaj sprawę pereł. Jak wiemy, nie można nimi handlować na targu i dobrze. Ostatnio jednak zwiększył się popyt na nie, ze względu na to, że dwie rożne są potrzebne w znacznej ilości do warsztatu, a i pozostałe prawdopodobnie kiedyś będą. Proponuję dodać do gry nową skrzynkę, Perłową Skrzynię. Nie dałoby się jej kupić, a jedynie znaleźć, tak samo jak pojedyncze perły. Kupić dałoby się jedynie klucze, ale znaleźć już nie (kwestia do dyskusji). Skrzynki dropiłyby podobnie jak perły w wodnych lokacjach, ale nie we wszystkich, powiedzmy w połowie. Szansa na znalezienie skrzynki byłaby taka sama jak szansa na skrzynię oaka/elma (lub ciut większa). W skrzyni znajdowałoby się 5 losowych pereł jednego gatunku, lub 5 różnych(każda inna). Szansa oczywiście nie byłaby równa, największa na białe a najmniejsza na diamentowe, zestaw tak gdzieś w połowie stawki. Chyba był już podobny temat kiedyś, odrzucony, ale teraz perły są bardziej potrzebne niż dawniej, więc można by się zastanowić. Oczywiście ilość pereł, szansa na drop itp sa do ustalenia, proponowałbym 5 na skrzynkę właśnie dlatego, że jest 5 rodzajów pereł. Czekam na wasze głosy i komentarze.

Może ruszy jakaś dyskusja? ;>

perel wystarczajaco duzo dropi w lokacjach, nie ma potrzeby dodawania ich do nowych skrzyn

jestem podobnego zdania co bob. jesli ktos potrzebuje perel, to wystarczy sie pofatygowac do lokacji gdzie takowe dropia. nie jest to jakies wielkie wyzwanie, wymaga jedynie troche checi.

Zgadzam się, ze dropi ich dość, ale problem jest z tym, ze jest ich potrzeba aż 15 na jedną miksturę. Jeśli ktoś chciałby uzupełniać gablotkę mega ewolucji (a ja chcę) zajęłoby to strasznie dużo czasu, gdyby jedynie odławiać perły, a umówmy się, w lokacjach, w których dobrze dropią alabastrowe są kiepskie poki raczej;/ Nie wniosłoby to wiele nowych pereł do gry, a i tak najczęściej trafiałoby się białe i złote w skrzynkach, ale trochę przyśpieszyłoby zbieranie gablotki.

Jestem na tak.

Odrzucone

Skocz do:

Szukanie: 1 gości