• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy uważasz że powinno dojść do zmiany w ruchu thief?
Tak
Nie
Nie mam zdania
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruch Thief
Witam. W tym momencie ruch thief działa tak, ze gdy mamy wolne miejsce w itemach to zabieramy przeciwnikowi jeden z jego przedmiotów i dosłownie tak jest w pokedexie.

JEDNAKŻE często zdarza się (głownie z jagodami), że poki mają ich po kilka a czalem kilkadziesiąt sztuk na raz. Co się wtedy dzieje? Pokemon używający Thief kradnie załóżmy cheasto berry których przeciwnik ma 30. Kradnie jedną wiec u niego pojawia się jedna, a przeciwnik pozostaje bez cheasto berrków. Sad

Według mnie coś tu jest nie tak. Uważam, ze albo 29 berrków wciąż powinno zostać u pokemona broniącego się, albo (i tak chyba lepiej wg mnie) żeby złodziej kradł wszystkie 30 berrek. Nie widze sensu z jakiego powodu pozostałe 29 ma wyparowywać skoro nic się z nimi nie stało Smile

Dla porównania ruch knock off ma wytrącać jeden przedmiot i jak trafi na berrki to wytrąca wszystkie na raz Smile
Co o tym myślicie?

Odpisz
Zachęcam do wypowiedzenia się kttóra z opcji byłaby lepsza bądź dlaczego uważacie że Thief nie powinien ulec zmianie Wink

Odpisz
Jestem zdecydowanie za tym by Thief kradł wszystkie berry i stanowczo przeciwko temu, by ruch ten kradł tylko jedną berry (wtedy atak straciłby jakiekolwiek zastosowanie). W ankiecie nie ma rozróżnienia na którą opcję się głosuje wybierając "tak", dlatego zaznaczyłem "nie".

Odpisz
Też uważam, ze ruch powinien kraść wszystkie berrki danego typu. Przepraszam ze nie dałem opcji w ankiecie ale teraz można sie wypowiedzieć Wink
Co na to administracja? Smile

Odpisz
@Alex , @hRs zdecydowana większość głosów jest na tak i żaden z przeciwników nie raczył się wypowiedzieć, więc może jednak by to zmienić? Smile

Odpisz
Z tego co wiem to w grze na której zostało to oparte można było mieć tylko jeden item więc jestem za.

Odpisz

Skocz do:

Szukanie: 1 gości