• Witaj na oficjalnym forum gry PokeWars
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Zdarzył ci się podobny problem?
Tak.
Nie.
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogłoszenia
Witam,
Ostatnio zauważyłem, że gdy pisze się ogłoszenie w stowarzyszeniu, innym graczom nie zawsze pojawia się, że ktoś w ogóle napisał jakiekolwiek ogłoszenie i z tego względu istnieje w pewnym sensie niewiedza, że np. trwa jakiś konkurs i większość nawet nie wie, że jakikolwiek konkurs w danej chwili trwa.
Niewiem czy tylko ja mam takie problemy ale jeśli inni też mają podobny problem to niech napiszą komentarz pod tym postem.

Pozdrawiam,
Mokuroh.

Tak, zdarza sie wielokrotnie ten błąd wielokrotnie.

ja tam nic takiego nie zauwazylem
ktos napisze powiadomienia to zakladka stowarzyszenie podswietla sie na czerwono albo cyfra jest tak jak to bylo caly czas ( albo co stakiego Big Grin)

Ogłoszenia w stowie to istotny problem, bo pokazane są najpierw starsze, a nowe na samym końcu. Podpinanie (pinezka ikonka) nie pomaga zawsze. Trzeba będzie zrobić z tym, bo narazie to jest ogólnie lipa.

Ja osobiście nie zauważyłem takiego błędu, ale jeśli się pojawia, to należy go naprawić Tongue

U mnie w stowie dwa ostatnie posty nikt nie zauważył oprócz mnie bo akurat ja je napisałem. I niewiem czy to tylko te dwa przypadki czy było ich więcej ale postanowiłem to tutaj napisać.

Może tak być bo na wersji mobilnej nie wyświetla się powiadomienie o ogłoszeniu.

Anty pisałeś że jest od najstarszych do najnowszych, a jest odwrotnie - najpierw są nowe, a dalej starsze posty czyli prawidłowo.

Problem w tym, że gram na klasycznej i mi się nie pojawiła to czerwona ,, 1 ''. Może to tylko bug ale jakoś sam się naprawił... szczerze nwm ale taka rzecz miała byt.

(11.09.2017, 11:34)Alex napisał(a): Może tak być bo na wersji mobilnej nie wyświetla się powiadomienie o ogłoszeniu.

Anty pisałeś że jest od najstarszych do najnowszych, a jest odwrotnie - najpierw są nowe, a dalej starsze posty czyli prawidłowo.

U mnie pokazało w stowie którą rozwiązałem, że nie pokazały się nowe ogłoszenia które przed chwilą napisałem i musiałem przewijać by "przypiąć" pinezką i wtedy pokazało się na pierwszym miejscu, a nie na końcu. 

Może miałeś same ogłoszenia przypięte pinezkami. Wtedy jak dodajesz nowe które nie ma pinezki to pojawia się na końcu. Gdyby tylko te ważne były przypięte to kolejność byłaby zachowana.

Skocz do:

Szukanie: 1 gości