Targ

7 Odpowiedzi, 9252 Wyświetleń

Jaka macie propozycje żeby targ ruszył ?Smile
Itemy po minimalnej nie schodzą, 0 zbytu i zainteresowania.. 
Nie wiem.. 
Zmniejszcie drop itemów w lokacjach 
Do każdego zadania codziennego warsztatowy przedmiot żeby to pobudzić do życia bo już się w głowie nie mieści xd 
Teraz tylko i jedynie klikanie daje zarobek a gdzie fun z targu i handlu ?Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.05.2022, 11:58 AM przez TheCitizen.)
Nie ma pomysłów, ta gra umiera od dawno xd ładnie została dobita przez podjęte decyzje haha
żaden pomysł nic nie da jak nie pojawią się "rzekomo" nowi gracze - tacy którzy zostaną, a nie wejdą na chwile ;p
Pozdrawiam Cieplutko  Heart
Witam
Jaką mam propozycję by uratować targ i całą grę ? Po pierwsze to czerwonym się musi chcieć coś robić na poważnie a im ewidentnie nic się nie chce. Widać brak czasu i wypalnie tą gierkę Jak tak dalej będzie to gra padnie już całkowicie. Jak czerwonym się nie chce to widzę tylko jedno wyjście niech znajdą sobie kogoś do pomocy w sensie 3 czerwonego by się mu chciała i miał czas. Lub niech pomyślą by komuś grę przekazać...bo szkoda gierki w sumie fajna tylko zaniedbana strasznie.

W codziennych zadaniach powinno być dużo więcej zadań z oddaniem różnych przedmiotów to by targ faktycznie trochę podniosło.

Fajnie by było Alex jakbyś coś odpisał w temacie.
Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.05.2022, 10:40 PM przez Sokka.)
Kiedy zielone pola po 2 pa
(20.05.2022, 10:42 PM)KradneOakizaLizaki napisał(a): Kiedy zielone pola po 2 pa
Nigdy ;D teraz będą po 7 pa
Niedawno wyszedł nowy region, był duży event, są mini eventy. Oczywiście, że żaden z nas na pełen etat nie działa przy grze ale nie powiedziałbym że nam się nie chce i nic nie robimy Smile

Co roku w okolicach maja/czerwca pojawia się podobny temat że gra umiera, że na targu nic się nie dzieje, że liczba online spada. Tak to już jest, że jak zaczyna się ładna pogoda to ludzie raczej spędzają wolny czas na powietrzu, a nie przed komputerem/telefonem. Potem przychodzi jesień i każdy zauważa że liczba online rośnie. Nie ma co ukrywać, że gra nie jest tak popularna jak kilka lat temu, ale podobnie wygląda sytuacja w innych grach przeglądarkowych - ich popularność zwyczajnie maleje. Sprawienie że przedmioty na targu będą się lepiej sprzedawać nie zwiększy zainteresowania grą.

"W codziennych zadaniach powinno być dużo więcej zadań z oddaniem różnych przedmiotów to by targ faktycznie trochę podniosło. "
Nad codziennymi cały czas pracuje hRs i regularnie robi poprawki. Jesteśmy w trakcie prac nad narzędziem analizującym przepływ przedmiotów w grze. Jak będziemy mieć dokładne informacje o tym jaki jest popyt, zapasy w plecakach, drop, ceny, źródła i ujście przedmiotów to będziemy w stanie bardziej precyzyjnie wprowadzać zmiany.

Powoli zbliża się też czas na legendarną loterię, która zawsze trochę poprawia sytuację na targu.
Idą wakacje, a wy targiem żyjecie :d zamiast klikać w Warsy zagrajcie w życie. Tutaj Alex ma rację aktywność spada w każdej grze podobnej. W końcu wchodzą nowe ciekawe gry jak Elden na przykład po prostu gra się nudzi, a wina aktywności to nie wina gry. Oczywiście są gry w których nie ma na przykład zasad na targu i ludzie wystawiają Berry w cenie legendy ale to takie średniawe. Jak patrzę z biegiem czasu nawet mi dobrze z tym że mam perma chociaż czasami sprawdzić co słychać u legendarnego Regisa warto by było sprawdzić Tongue. Aczkolwiek nie ma co narzekać na grę bo jest najbardziej rozbudowaną z innych podobnych, jeśli się nie podoba przecież można zmienić grę? Nikt nie zmusza do nabijania 1267 poziomu.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - KonfucjuszUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości