Turnieje

13 Odpowiedzi, 10749 Wyświetleń

W grze mamy dwa rodzaje turniejów - junior i ogólny, turniej juniorów dostępny jest dla graczy do 50lvl, ogólny od 51lvl postaci, jest tylko jedno ale...

Max zniżki w grze zdobywamy wraz z wbiciem 100lvl postaci, gracze na lvl 51-99 są nieco dyskryminowani, do juniorów zapisać się nie mogą a w ogólnym za wiele nie powalczą lub też będą przepłacać na trening, przykra sprawa. 

Proponuję by do turniejów jr. mogli zapisywać się gracze do 99lvl postaci a wraz z wbiciem 100lvl blokowałby się turniej juniorów i wtedy dopiero taki gracz miałby dostęp do turnieju dla doświadczonych graczy Smile

Co to zmienia? Otóż gracz tzw. junior, miałby więcej zabawy z turniejów jr, więcej czasu i możliwości na dochody i zdobycie doświadczenia, które mógłby spokojnie zainwestować w pokemona na turniej.

Jeżeli macie inne pomysły na rozwiązanie tego "problemu" to piszcie w komentarzach, każdy pomysł mile widziany.
No spoko pomysł, ale ja to bym poszedł o krok dalej i usunąłbym turnieje juniorów, a na ich miejsce dodał klasę 1-14 w seniorach, albo coś w ten deseń, ale obstawiam, że za dużo byłoby z tym zachodu, więc twój pomysł byłby bardziej na rękę administracji.
Temat był nie raz wałkowany, nie tylko na forum.
Jestem za tym.
Choć dałbym wszystkim opcję turniej juniorów by każdy korzystał na tym. Już i tak to biednie wygląda, coraz mniej ludzi. Ciekawe dlaczego......... każdy wie.
Anty piszesz jak zawszę głupoty jeżeli emeryci by mieli dostęp do juniora to nowi by nic nie ugrali
#UnbanDlaKoneko
Z aktualnymi boostami na start i wszystkimi questami (Oak, Elm, Samson, mini eventy) wbicie od 1 lvla do 100 zajmuje jakieś 5 dni, a jak sie nie ma czasu na klikanie to z 10, więc nie ma sensu się w ogóle przejmować takimi bzdurami. Nagrody w turnieju juniorów nie są tyle warte aby zostawać w tej "klasie" na dłużej.
(10.09.2022, 07:46 AM)Bugs Bunny napisał(a): Z aktualnymi boostami na start i wszystkimi questami (Oak, Elm, Samson, mini eventy) wbicie od 1 lvla do 100 zajmuje jakieś 5 dni, a jak sie nie ma czasu na klikanie to z 10, więc nie ma sensu się w ogóle przejmować takimi bzdurami. Nagrody w turnieju juniorów nie są tyle warte aby zostawać w tej "klasie" na dłużej.


Znaczna część graczy potrzebuje jednak więcej czasu na wbicie takiego lvl, stąd też ten pomysł. Nagrody faktycznie nie są spore, ale gracz uczy się co warto trenować, jakich taktyk używać itd, co przydać się może w turniejach ogólnych, im większa wiedza tym łatwiejszy start Smile
W mojej opini turniej juniorów powinien być dostępny dla wszystkich bez limitu lvl postaci, oczywiście z obecnymi warunkami, tzn. max wartość poka do konkretnej klasy. Natomiast by nie robić z nowych graczy poszkodowanymi z tego powodu, każdy gracz przed zapisainem się do turnieju wybiera czy weźmie udział w turnieju juniorów czy też w zwykłym turnieju, uniemożliwiając wzięcie udziału w tym drugim. Czyli w skrócie, z sensownego punktu widzenia doświadczeni gracze z silnymi pokami mimo wszystko będą wybierać zwykłe turnieje gdzie nagrody są większe, nie robiąc zamieszania w turnieju juniorów.
Jestem jak najbardziej za.
Lvl 50 wbija się dosyć szybko, ale dla niejednego początkującego/ niedoświadczonego gracza wbicie 100 lvl to nie jest kwestia kilku dni.
Poza tym szybkie wbicie lvl nie jest równoznaczne z szybkim zarobkiem i wytrenowaniem pokemona. Jak wiemy "Świeżaki" często popełniają błędy, nie wiedzą jak zarabiać i jak trenować.
Może i jest sporo różnych zadań, Elm, Oak Samson itd, ale często nowi gracze nie wiedzą od czego zacząć, (niejednokrotnie są zrezygnowani po niektórych zadaniach)
W związku z tym z  doświadczonymi graczami nie mają szans, co może ich zniechęcać do brania udziału w turniejach, więc z pewnością chcieliby dłużej pobawić się w juniorach.


Dostęp do juniorów dla wszystkich? Równie dobrze mogłoby w ogóle nie być turnieju jr... To mija się z celem.
W końcu chodzi o to, żeby dać możliwości początkującym i żeby każdy gracz miał jakieś szanse.
Bardzo dobry pomysł Smile
Jestem za, ciężko się nie zgodzić jedynie co to jakieś większe ograniczenia na wartość pokemona bo jednak aktualne są dość niskie.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - KonfucjuszUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości