Turniej stowarzyszeń w czasie standardowych turniejów

0 Odpowiedzi, 318 Wyświetleń

Cześć, ogólnie mam pomysł jak ożywić trochę walki stowarzyszeń a także zadania stowarzyszeń. Po kolei:

1. Stworzenie kategorii "turniej stowarzyszeń" w zakładce "turniej", tuż obok "turniej drużynowy "  Dostęp do tej zakładki mieliby jedynie: szef stowarzyszenia, wiceszef oraz generał.

W tej zakładce musiałby być podział na dwie lub nawet trzy grupy, po to aby nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Myślałem, o grupach w formacie: 
1) stow z pozycji 1-8, 
2) 9-16
3) 17-pozostale, lub
1)1-4
2)5-20
3)21-pozostale

Turniej bez dodatkowych podziałów na poziomy pokemonow. Wyłącznie grupa 15-130. 12vs12

Teraz kwestia ustawiania ich. Wydaje mi się, że najlepiej by było, gdyby były tam kopie udostępnionych pokemonow. Wtedy osoba uprawniona mogłaby poustawiać ataki i itemki bez ingerencji właściciela danego pokemona. 
Lista udostępnionych pokemonów filtrowana, do aktualnych typów pokemonow w turnieju.

Nagrody:
Tutaj będzie też nawiązanie do zadań stowarzyszeń i ich rozbudowy. Ale po kolei.

1. Miejsce -10kk do banku stowarzyszenia oraz 5 kart/biletów na natychmiastowy reset zadania stowarzyszeń.
2. Miejsce - 5kk oraz 3 bilety
3. Miejsce - 3kk oraz 1 bilet.
Zastanawiam się czy to dzielić jeszcze na poszczególne grupy, ale chyba nie będzie sensu.

Dodatkowo w postaci premii można też z automatu dorzucić symbolicznie jakieś yeny i ph dla właścicieli wybranych pokemonów do turnieju, które zajęły miejsca w top3.
Tutaj bez podziału na grupy, bo myślę o dosłownie symbolicznym dodatku:
1- 1kk oraz 100 pH
2- 700k oraz 70 pH
3- 400k oraz 40 pH


Przejdźmy do biletów na reset zadania stowarzyszeń. Czemu to miałoby być jako nagroda, skoro te zadania są mało opłacalne? To punkt na kolejny temat, żeby szczegółowo opisać, ale z grubsza.Tutaj bym trochę chciał zmienić je bo są niesprawiedliwe. Usunąć skrajnie łatwe i skrajnie trudne zadania i zostawić tylko to, co wykonuje się podczas klikania. Czyli karmienie przedmiotem, łapanie w greatballe do kosza a dorzucimy np zdobywanie doświadczenia.

Zwiększyć nagrody za poszczególne zadania, oraz skrzynie za zadania. Kluczy i skrzyń niekoniecznie więcej, ale nagrody muszą być opłacalne, żeby się wszytko kręciło.

Edit: odnośnie biletów zapomniałem napisać, że mógłby być też jakiś limit na nie. Np, że maksymalnie można ich posiadać 5 sztuk.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2022, 12:37 PM przez 2bych.)



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości