Dobry pomysł?
Tak
0%
0
Nie
100.00%
1
1 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Mega evo vs dynamax

3 Odpowiedzi, 1926 Wyświetleń

Witam,
Mega ewolucje są drogie i mało wnoszą, a dynamaxy dużo dają, a nie generują kosztów za każdym ich użyciem. Osobiście choć biedny nie jestem bardzo rzadko postanawiam wykonać mega ewolucję, a szkoda bo odbiera mi to trochę uciechę w tej ewolucji. 
Co wy na to, by np. mikstura mega ewo nie zużywała się podobnie jak opaska dynamax? 
Jak nie było dynamaxu argumentem dlaczego mega ewo musi kosztować było to że nie każdy pok ma mega ewolucję i trzeba utrzymać jakiś balans w grze, żeby ludzie nie chcieli posiadać poków jedynie z mega ewolucją.
Dynamax zmienia reguły gry, bo jak ktoś lubi poka bez mega ewo to ma zawsze dynamaxa i to tańszego...
Żeby dopowiedzieć. Efekt żeby był czasowy, ale się nie zużywała. 
Albo żeby mega ewo nie była tak droga. Głównie chodzi o kryształ.
Popieram w tym co napisał autor postu - mikstury mega ewolucje są bardzo drogie i zabiera pociechę z korzystania tej mikstury, mało tego - jeszcze jest kosztowny. Czy powinno tak być? Może, ale i niekoniecznie.

> Dynamaxy dostajesz za zrobienie zadań w Galar i Team X więc jest sporo z tym roboty, a nagroda jest bardzo sowita. A cukierki Dynamax prędzej czy później będą problemem.
> Mikstura Mega Ewolucja to coś dla każdego bez zrobienie bez żadnych wymagań, ale nie każdy Pokemon tego ma.

Jak dla mnie temat jest zbędny.
całkowicie usunąć dynamaxy bo z poków robi się dragonbal  Tongue

megaevolucje na 3 - 7 dni to bardziej bym widział
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.03.2024, 11:54 AM przez magi91magu.)



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości