Bilety do zadań codziennych na targu :)

1 Odpowiedzi, 834 Wyświetleń

Cześć wszystkim Smile

Z racji tego, że jestem bardzo aktywnym graczem i zawsze bardzo dużo klikam, to wykorzystuję w ciągu dnia maksymalną ilość biletów codziennych(aktualnie mam możliwość wziąć za osiągnięcia 2×zadanie codzienne za ph i 5 + 1 z biletów codziennych Smile ) co niestety przyczyniło się do tego, że kończą mi się w szybkim tempie bilety do zadań codziennych, które mam w plecaku :/

W związku z tym, mam wielką prośbę do Moderatorów tej gry Smile Czy można dodać opcje/możliwość wystawiania biletów codziennych na targu, tak żeby np. taki gracz jak ja, mógł sobie kupić takie bilety do zadań codziennych od innych graczy, którzy mają ich dużo w plecaku lub tych biletów nie wykorzystują? Smile

Myślę, że nie tylko ja mam taki problem z kończącymi się biletami do zadań codziennych, bo na pewno znalazło by się więcej aktywnych graczy, którzy też mają z tym problem, więc taka opcja dodania biletów codziennych na targ z możliwością ich kupna/sprzedaży była by raczej strzałem w dziesiątkę,  i nie tylko dla tych którzy takich biletów potrzebują, ale również dla tych, którzy tych zadań codziennych za dużo nie robią, więc dla nich była by to bardzo fajna opcja do zarabiania pieniędzy na takiej sprzedaży biletów do zadań codziennychSmile
Myślę, że wszyscy by na tym skorzystali Smile

Również bym się cieszył, aby te bilety do zadań codziennych były także ( zawsze) możliwe do kupienia po każdym zakończonym Dużym Evencie w sklepikach Eventowych Smile

Mam nadzieję, że ten pomysł każdemu się spodoba i będzie jak najszybciej to możliwe, wprowadzony do gry Smile

Pozdrawiam wszystkich miłośników tej gry i aktywnych graczy ^^
Biletów nigdy nie będzie na targu Smile



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości