Moze byc propozycja eventu?
Może być
75.00%
3
Nie podoba mi się
25.00%
1
4 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Złoty Skarb propozycja Eventu na przyszłość

4 Odpowiedzi, 1490 Wyświetleń

[Obrazek: MicPRlf.png]

Propozycja eventu wzorowany po części na odcinku 22, sezonu 17 w którym Ash wraz z przyjaciółmi postanowili pomóc Rodmanowi w złowieniu... złotego Magikarpa.
Czy ten złoty pokemon to tak naprawdę Shiny? Krążą pogłoski że różni się bladszym odcieniem ale to tylko plotki. Jesteśmy w oceanarium w którym zwrócił uwagę na
nas pewien posąg. To złoty Magikarp!

[Obrazek: J3i6hEB.png]
Ale czym sobie ten magikarp zasłużył posągiem?

[Obrazek: giPw7xV.png]

Po rozmowie z Rodmanem dowiadujemy się ciekawej legendy a mianowicie, dawno temu pewien człowiek nurkując
został porażony prądem przez Starmie i utonąłby gdyby nie złoty Magikarp który uratował nurkowi życie wyrzucając go na ląd.
Rodman chciałby złapać tego pokemona i umieścić go w oceanarium aby wszyscy mogli podziwiać tego bohaterskiego pokemona.
Postanawiamy mu pomóc a więc otrzymujemy od niego wędkę (dostępna w sklepie PokeWars)

[Obrazek: HXU94L3.png]
Czy uda nam się złowić tego pokemona zważywszy na to że w tej lokacji znajduje się mnóstwo wodnych pokemonów które są gotowe do walki z nami?
Chociaż pokemony to nie jedyne nasze zmartwienie ponieważ mamy tutaj kogoś jeszcze....


Te dwie niecnoty a właściwie trzy
zwiastują kłopoty aż po kres waszych dni!
By uchronić świat od dewastacji
by zjednoczyć wszystkie ludy naszej nacji
zasadom wędkowania nie przyznać racji
by gwiazd dosięgnąć i zgnębić głąby będziemy walczyć
Jessie i James zespół R ofiarnie walczy w służbie zła
więc poddaj się lub do oceanicznej walki stań

Meowth to fakt, Wobbuffet!
To zespół R!

[Obrazek: flXJxmm.png]

Którzy wybierają do walki z nami Pumpkaboo  oraz Inkay,
poradzicie sobie z nimi w walce?

Pewnie odwagi wam nie brakuje dlatego bez problemu z nimi

zwyciężycie, natomiast spójrzcie kto się wynurzył!

To złoty Magikarp (jeden z dwóch wariantów do wyboru przez administrację w zależności która grafika podpasuje bardziej)


[Obrazek: 2nSBIqy.png]


Niesamowite!

A teraz jak to wyglądać ma w grze? Nowa lokacja dostępna na każdej z wysp/regionie na której znajdować się będą pokemony wodne
Magikarpa można złowić natomiast czym się różni od zwykłego? Jest złoty więc jedyna różnica będzie w tym że w hodowli będzie droższy. Ewolucji nie posiada 
chyba że administracja będzie chciała to mogę narysować (w 10% jest narysowany ale nie chcę na darmo zbyt dużo czasu poświęcić jeżeli już na tym etapie zostało by to odrzucone.)  Złapanie tego pokemona/spotkanie go w lokacji dawałoby nam punkty eventowe które można byłoby zamienić na nagrody.
Same wędki byłyby do kupienia w sklepie. Można byłoby zrobić haczyki w kształcie poków w razie czego które działałyby jak bateria dla latarki.
[Obrazek: ws0kUfh.png]
                 Rodman ( grafika u góry z nim sam musiałem przerysować z odcinka bo kadry były albo z uciętą wędką w ręku albo czapką)  
byłby patronem misji eventowych, Do dyskusji jest to czy określone zadania eventowy czy też coś w stylu codziennych a sam event by trwał X tygodni.
Do tego w lokacji dosyć często do spotkania byłby zespół R (nowa grafika png która w grze prezentowałaby się tak) oraz ich 2 poki z tego odcinka.

[Obrazek: jho05Ja.png]


 Samego Magikarpa można byłoby złapać ale póki co nie ma ewolucji lecz w hodowli dają znacznie więcej pieniędzy za niego, chyba że sam
pomysł łapania go fizycznie by się nie spodobał to jedynie jako punkty
do eventu by był, wszystko zależy od was.
[Obrazek: zbhW9WF.png]


Ewentualnie mogę kolorystykę lekko zmienić jak trzeba, to samo tyczy się rozmiarów grafik.
A jedna z nagród głównych eventu byłaby jedna z dwóch grafik trenera!
A tak się prezentuje wersja męska i żeńska. 

[Obrazek: iASKJB8.png]
i w samej grze (limit 10 obrazków więc wrzucam jako linki)

https://i.imgur.com/HLqqE0F.png  
https://i.imgur.com/Pia1z4u.png

Oczywiście jest to tylko propozycja na przyszłość która może być dowolnie zmodyfikowana, z mojej strony bardziej zależało mi na zaprezentowaniu autorskich grafik które mogą być zrealizowane w grze. Jedynie zespół R jest wzięty z google grafika 
w którym usunąłem tło i dodałem cień, reszta zajęła mi ok. 70 godzin rysowania. W razie czego mogę ewolucje magikarpa narysować o ile zajdzie taka potrzeba. https://i.imgur.com/jZgUEX5.png
Może wspólnie stworzymy ten event, dawajcie propozycje jak byście widzieli ów event.
* Może ograniczona wytrzymałość wędki? Każde złowienie pokemona zmniejsza ją o kilka procent, po zniszczeniu
jej, będzie można zakupić nową w sklepie, cena wędki na screenie to tylko przykład.
* Do tego dla pierwszych trzech osób z najwyższą ilością pkt. wirtualny puchar w kształcie Magikarpa podobny do tych z 
turniejów cotygodniowych.
Jak wy widzielibyście ten event?
Edycja dnia 29.08
Propozycja zadań
- Złów określoną ilość złoty Magikarp
-znajdź określoną ilość Biała perła/czerwona/złota perła
-pokonaj X razy Zespół R
-pokonaj X razy pokemona Sharpedo 
-Złapany pokemon trzymający muszlę to dodatkowy punkt
-Pokonaj X napotkanych trenerów w lokacji
Propozycja obrazka z lokacją https://imgur.com/5a4qTLQ
Nagroda w postaci pucharów dla pierwszych 3 osób https://i.imgur.com/KjZgMcO.png
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2023, 01:27 PM przez Szkicownik.)
Chętnie coś takiego był zobaczył. Szczególnie w okresie kiedy nie ma eventów to znaczy lato :>
świetna sprawa oby to dodali zamiast tych weekendowych eventów których się nie opyla nawet klikać
Spoko pomysł,ja bym jeszcze dodał  że gracze top3 dostali po legendzie i żeby urozmaicić można spotkać legendy water żeby była szansa sobie trochę legend do gablotki dodać.
To jest dobry pomysł bo i tak ostatnio nie za wielu eventów takich większych pomysł z legendami nie taki zły mam nadzieje ze wkoncu to przejdzie Big Grin bo ileż można :d



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości