Propozycje Handlu

2 Odpowiedzi, 366 Wyświetleń

To co się dzieje z targiem jest śmieszne przykład : kr. Normalny z 23 na 12 kk . Nie rozumiem jednego po co są wprowadzone widełki do tej gry skoro co chwila są zaniżane. Jeśli już są to niech one będą sztywne a nie zmieniać SB bo to wpływa na targ . 

Moja propozycja wprowadzenie do targu opcji :
Kup / Sprzedaj - polega to na tym że w zakładce kup wystawiasz jakiś przedmiot że chcesz kupić za daną kwotę i ktoś kto ma sprzedaje ci to . Zalety tej opcji 
1)nie musisz siedzieć i co chwila spamować chatu że chcesz to kupić bo jeśli ktoś zobaczy i będzie go satysfakcjonować twoja cena to ci sprzeda nawet wtedy gdy będziesz offline .
2) Jedna jak i druga strona nie będzie miała nic do SB i nadzorców bo sami zdecydowali co i za ile kupili .
3) Ułatwi to bardzo handel między graczami i pozwoli zaoszczędzić czas. W momencie kiedy siedzisz i pilnujesz spamu na chat handel i powtarzających się ofert mógł byś SB klikać (oszczędność czasu dla ludzi którzy mało grają)
4) W dużej ilości innych gier ta opcja jest i bardzo dobrze się to sprawdza. 

2 ) propozycja usunąć widełki 
(bo po co one są jeśli są zaniżane) albo sztywna zasada widełek albo usuwać . 

Jeśli nic z tym nie zrobicie to zostanie garstka osób bo gra straci sens . Na ten moment jedynym dochodem jest hodowla , czekanie i błaganie o shiny z jaja , Samson jeśli uda ci się złapać poka do zadań .
Usunąć widełki!
To nie dział na propozycje.Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości