Tła, nowa oprawa graficzna rozgrywki.

3 Odpowiedzi, 451 Wyświetleń

Hej
Mam przyjemność zaprezentować społeczności pokewars nowy pomysł jakim jest dodanie do gry nowych wariantów tła. Dotychczas w grze były dostępne tylko 2 rodzaje tła, klasyczny żółty oraz szary. Mój pomysł polega na dodaniu wielu więcej wariantów tła ,które sprawiły by ,że czas spędzony w grze pokewars byłby o wiele przyjemniejszy i milszy dla oka. Wyobraź sobie, że podczas gry możesz wybrać tło, które odzwierciedla Twoje aktualne nastroje lub preferencje. Na przykład, jeśli uwielbiasz okres letni i atmosferę plażową, mógłbyś wybrać tło z widokiem na piaszczystą plażę, gdzie błękitne fale delikatnie oblewają brzeg. Możesz zobaczyć słońce zachodzące nad horyzontem, malujące niebo odcieniami ciepłych pomarańczy i różów. A może jesteś miłośnikiem kosmosu i fascynują Cię gwiazdy i galaktyki. W takim przypadku mógłbyś wybrać tło przedstawiające gwiezdne niebo, gdzie tysiące migoczących gwiazd tworzą hipnotyzujący pejzaż. Możesz zobaczyć mgławice i konstelacje, które dodają magii i tajemniczości do atmosfery gry. Innym pomysłem mogą być tła związane z różnymi porami roku. Na przykład, wiosenne tło mogłoby przedstawiać kwitnące drzewa i kwiaty, natomiast zimowe tło mogłoby mieć śnieżną scenerię z lodowatymi szczytami górskimi. Eventy pokewars również zyskały by na atrakcyjności, bo wraz z wydarzeniem ,można by było dodać tło z tematyką eventu.




Do podstawowych wariantów tła będą dodane dodatkowe darmowe warianty:

-czerwone

-niebieskie

-różowe 

-fioletowe

-pomarańczowe

-zielone 


Podstawowe tła będzie ,można zmieniać w taki sam sposób jak obecnie.




Tła będzie można zakupić w sklepie premium za 250PH (Mowa tu o specjalnych wariantach). Tła będzie można kupić w postaci talona na tło.


Talon na tło pozwala na jednorazowe wybranie sobie dodatkowego tła za darmo. Talon możesz zrealizować w Ustawieniach konta w gablotce tła.
           


Tła można zablokować z pomocą kłódki, dodatkowo specjalne tła będą oznaczone czarną gwiazdką.






Mam nadzieje ,że pomysł przypadnie wam do gustu i sprawi ,że nasza gra pokewars stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna i miła dla oka. Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie to piszcie śmiało.

Pozdrawiam,
Herobone1337
Było by fajnie i przyjemnie np mamy teraz wiosnę i kwitnie wszystko będzie dobry plus na ten temat tla
Big Grin
Pomysł świetny, ale i zbędny gdyż istnieje taki sposób by ustawić własnego tła dzięki rozszerzeniom Google'a.
(26.03.2024, 03:36 PM)Tru3c napisał(a): Pomysł świetny, ale i zbędny gdyż istnieje taki sposób by ustawić własnego tła dzięki rozszerzeniom Google'a.

Można tak powiedzieć o wszystkich kosmetycznych dodatkach, przecież avatar też możesz sobie zmienić używając rozszerzenia a mimo to ludzie kupują talony i eventowe avatary.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości