Zwroty treningowe.

5 Odpowiedzi, 406 Wyświetleń

Witam. Wiele razy już poruszałem ten wątek, więc dla przypomnienia powtórzę się. 
Zwroty kosztów treningu pokemona raz na kwartał/ pół roku/ rok. 
Uważam że danie graczom możliwości  raz na jakiś czas zwrotu tych środków bardzo urozmaiciło by grę. Niektórzy od kilku ładnych lat maja tego samego poka i fajnie by było gdyby bez strat raz na jakiś czas mogli mieć możliwość pobawić się czymś innym. Turnieje też by były ciekawsze dzięki temu. 
Tak jak mówiłem Alex. Byłby to duży ukłon w kierunku graczy, zwłaszcza tych starszych którzy tak samo jak Ty mają rodzine, prace  i nie do końca mają czas na klikanie w takim tempie jak kiedyś a nie chcą być stratni. 
Pozdrawiam.
Hmmm myślę że za bardzo nie mam zdania na ten temat bo nie jestem w tej sytuacji (starszym graczem nie jestem) ale myślę że dla tych strasznych może być to git nawet pomysł i oczywiście prawdopodobnie dużo graczy by wróciło do gry
z jednej strony pomysl fajny, pojawilyby sie nowe pokemony na turniejach i moze faktycznie byloby ciekawiej. Natomiast z drugiej strony juz teraz wiekszosc turniejow ciagle wygrywaja te same osoby ktore juz i tak maja po kilka pokemonow na turnieje roznych typow, mysle ze to jeszcze bardziej pogorszy ta sytuacje.
Mówię o możliwości na dość duzy okres czasu a nie o ciągłej możliwości wymiany Smile
A to ze Ci sami wygrywają turnieje to tylko znaczy ze młodym graczom nie chce się nawet zajrzeć do pokedexu i ustawić poczków na turniej Smile

Ktoś podsunął myśl o kuponie który można kupić za ph w sklepiku ?
Ja jestem za. Tylko jakiś dłuższy okres czasu, dlatego kwartał odpada. Jak robisz pokemona i potem wychodzi, że jednak się nie nadaje to nie ma sensu robić go wyżej. Jedyne co przychodzi to sprzedaż na targu lub do rezerwy, przez co tracisz yeny, a tak to mógłbyś zrobić innego pokemona na tą samą klasę ewentualnie włożyć w coś innego Smile

Może być też tak, że ta wymiana może dopiero nastąpić po tym jak nasz pokemon jest z nami więcej niż jakiś okres czasu, wtedy wymiany mogą być nawet i co kwartał.
Po pierwsze to nie jest dział propozycji.
Po drugie żeby odzyskać część Yen wydanych na treningu można sprzedać pokemona w hodowli. Oczywiście traci się wtedy Yen, ale w rzeczywistości też tak to wygląda, że używane rzeczy potem sprzedajemy taniej Big Grin
Przenoszę do odrzuconych.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości