Czy chciesz by ta zmiana została wprowadzona do gry
Tak
0%
0
Nie
100.00%
1
1 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Propozycje związane z stow

2 Odpowiedzi, 509 Wyświetleń

WITAM W TYM Poście PRZEDSTAWIE Moje POMYSŁy NA 

1.TURNIEJE STOW 
MOIM SKROMNYM zdaniem MOZNA JE TROCHE ULEPSZYĆ DODAJĄC RZECZY JAK 
-Wartość MIN I MAX POKEMONA 
-TYTUŁ TURNIEJU 
JEST TO NIE Dużo ZMIAN I PROSTE NIE JEST TO NIC TRUDNEGO I ZA BARDZO AZ TAK PRZYDATNEGO ALE Urozmaici TURNIEJE STOWARZYSZENIA 

2.KONKURSY STOW 
OCZYWIŚCIE TA ZMIANA NIE JEST NIKOMU Potrzebna I TWÓRCY Powinni SIE ZAJĄC RZECZAMI JAK EVENTY 
ALE FAJNE BY BYŁO Zautomatyzowanie TEGO JAK TURNIEJE OCZYWIŚCIE ZAAKCEPTOWANIE MODERATORA BYŁY BY Troszkę INNE BO BY TO Działało JAK TURNIEJE LUB Wpłaty Z BANKU STOW  
OCZYWIŚCIE TO JUZ ADMIN STOW BY DECYDOWAŁ BY NADAL O WYGRANEMU I NA CZYM BY TO PolegaŁO ALE TAKIE COS MOGŁO BY WYGLĄDAĆ np

--------------------------------------
tytuł konkursu 
--------------------------------------
nagrody
--------------------------------------
czas
-------------------------------------
przebieg konkursu
--------------------------------------
Stwórz konkurs
-------------------------------------

i moderator by to akceptował lub odrzucał oczywiście ocenianie i inne już by były nadal dla admina stow zostawione (prZynajmiej mój Pomysł TO MyślENIE ZAWIERA )
I TAK DALEJ 

NIE MA TO ZADNEJ Wyższej POTRZEBY ALE UMILI TO TROCHE STOW I TEZ ARGUMENT ZA TO ZE WIELU ADMINÓW PRZEZ TĄ Trudność Z ZorganizowanieM KONKURSU NIE ROBI NICH   

3.WYPŁATY Z BANKU STOW 
MOIM ZDANIEM ZASADY WYPŁAT Z BAKU STOW SĄ SLABE ALE 
MOIM POMYSŁEM JEST(NORMALNIE ZMIENIŁ BYM TE ZASADY CAŁKOWICIE ALE NIE MOGE ) ZEBY NA KONIEC MIESIĄCA DLA Każdego GRACZ Z BAKU STOW AUTOMATYCZNIE ZOSTAłO Wypłacone NP 100KY NA OSOBE TO JEST TYLKO NP .JEDNAK TO NIE WYKONALNE WIEC PROPONUJE .Zrobić TAK ZE TAKIE COS BEDZE ALE WTEDY KTOS Odpowiedzialnym ZA BANK STOW MUSIAL BY SIE ZgodziĆ NA TO 

.
DOBRZE TO TYLKO MOjE POMYSŁY I MOJE OPINIE Jeżeli SA TU BŁĘDY LUB COS NIE DOPRACOWANEGO CZY TEZ COS CO SENSU NIE MA (CZYLI WSZYTKO PO TROCHE )TO Chętnie Poprawie TO
DOBRZE TO KONIEC POMYSŁÓW Jak Widać TO TEN POST SIE SKUPIł NA ZMIANACH S
TOW DZEKUJE ZA UwagE
DO WIDZENIA
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.04.2024, 01:48 PM przez Mistejk.)
1. Teoretycznie można zrobić nieoficjalne turnieje stow, tak jak kiedyś chyba Destiny to robiła jeśli dobrze pamiętam... Oczywiście gdyby były oficjalne to można by dać jakieś nagrody typu skrzynki stowarzyszeń dla całego stow, bez jakichś podziałów, po prostu każdemu po równo
2. Tu teoretycznie można by robić takie konkursy za zgodą moderatora i potem wypłacać nagrody z banku, ale to trzeba zapytać moderatora co o tym myśli
3. Od tego są zadania stowarzyszeń, jak się postarasz to możesz zrobić nawet więcej niż 100k, o ile nikt nie zapomni tego wypłacić pod koniec miesiąca Big Grin
Heart
No 1 to za bardzo nie wiem co by powiedzieć 2 wiem jak to się robi ale moim zdaniem to trochę słabe i 3 tak wiem możesz mieć rację z 3 .ale 2 dla mnie ma sens i 1 też mały ale ma.a i dzięki tobie wpadłem na pomysł fajny bo czemu jako nagrody za turniej stow to y a czemu nie np że admin stow mógłby z plecaka dawać nagrody ale to w innym poście raczej
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.04.2024, 02:18 PM przez Mistejk.)



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości