Black Weekend

11 Odpowiedzi, 67595 Wyświetleń

(28.11.2021, 08:03 PM)Alex napisał(a): Cześć, w tym temacie możecie umieścić opinie na temat wydarzenia Black Weekend, które właśnie się skończyło. Co Wam się podobało, a co nie? Co możemy poprawić przy okazji kolejnych takich wydarzeń?
Zapraszam do dyskusji.
Dobrze zaplanowane jedyny minus to chyba skrzynie. Sklep premium mimo iż skrzynie były bolesne  Tongue to kuponu były dość dobre. W każdym razie nie był zły.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Jak na sam sens Black Friday całkiem fajnie.
Pozytywami na pewno były wszystkie dodatki, tzn 2x więcej tego i tego + nadzwyczaj duża promocja na ph i balli w Sklepie Premium.
Co do skrzyń Black Friday, jak dla mnie zupełnie zbędny jest srebrny proszek, który na przyszłość proponuję usunąć z tej skrzyni.
A jak już o propozycjach na kolejne takie wydarzenie, jak wyżej wspomniał Walenty, przydałoby się więcej promocji takie jak na balle, choć nwm czego mogły by dotyczyć. Dla urozmaicenia fajne byłoby dodać do lokacji wydarzenia z poprzednych eventów, takie jak koło fortuny, tajemniczy garnek (czy jak to się nazywało xD) na czas tego wydarzenia.Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości