Turki, trenowane poki etc.

3 Odpowiedzi, 5209 Wyświetleń

Hej, mam ciekawy pomysł który mógłby urozmaicić grę, mam nadzieję że włączycie się do dyskusji. 
Co Wy na to żeby raz na 6 MSC do roku dać graczom możliwość zwrócenia kwoty włożonej w trening pokemona w zamian za oddanie go do hodo tak jak było przy zmianach ataków, zdolności itp...
Wprowadziło by to większe życie w turnieje, nie widzieli byśmy cały czas tych samych poków od 5 lat, gracze mogli by kombinować i wchodziłyby różne ciekawe pomysły na turki 
Zachęcam wszystkich do dyskusji Smile
Według mnie jest to ciekawy pomysł. Jest wiele poków które by poszły do hodo za cenę treningu ale nie mają takiego potencjału żeby za tyle zostać sprzedanym może być liczba na przykład 3 pokemonów na 6 miesięcy jak jest w przypadku przywracania pokemonów z hodo (10 możliwości)
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Też uważam że byłaby to fajna opcja Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.01.2022, 03:22 PM przez James.)
Jestem na nie… poka zawsze można sprzedac a ilosc y w grze jest coraz większa przy niskich cenach…
Generalnie temat stary w formie kasowania stat pokowi i trening od nowa po nerfach itp



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości