Forum PokeWars

Pełna wersja: Jakie przedmioty dać pokemonowi aby go jak najlepiej wzmocnić?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W mojej drużynie mam takie pokemony:
Lycanroc
Magneton
Shiny Dewgong
Shiny Samutott
Shiny Heatmor
Shiny Gogoat

Lycanroc ma kryształ kamienny
Dewgong kryształ lodowy
Magneton kryształ elektryczny

Jakie inne przedmioty im dać? Napiszcie. Exclamation
Przedmioty dla pokemonów: Taki jaki ma atak taki kryształ najlepiej bądź atak z tylko możesz go nie mieć więc kryształ jest dobry. Na pewno białe zioło wyleczy zatrucie i inne stany pokemona. Muchomor może być bo zatruwa ale ogólnie też dobrym pomysłem jest szarfa skupienia jeśli pokemon ma mało HP.
@Piter z białym ziołem to bym się wstrzymał.


@Kymopoleia Zależy do czego potrzebna jest Ci ta drużyna. Jeśli do lokacji, to nie dawałbym ani białego zioła, ani berry - one się zużywają przy walkach. Jedynie do turnieju. Do lokacji lepiej użyć trwałych mikstur, działających raz na walkę, jak chociażby Antidotum czy Odmrażacz.

A jeśli chodzi ogólnie o pozostałą część:
*Kryształ spoko, najlepiej Z
*Muchomor - jesli nie masz Metalicznego proszku
*Resztki - do leczenia
*Trujący osad - to samo co Resztki, ale tylko dla poków z typem Poison
*Szarfa skupienia - przydaje się by przeżyć jakiś super efektywny atak
*Kryształowe jabłko - wyleczy te 50% HP, jeśli HP pokemona będzie wyjątkowo małe po ataku przeciwnika

To takie przykłady, a można dorzucić więcej, jak jasny proszek, lupa czy pokeklapki Wink
Tutaj popieram @MrRazz

Pokemonom do dziczy dałbym

-Resztki
-Osad (tylko jeśli pok jest typu poison)
-Kryształowe Jabłko
-Szarfa Skupienia (może się okazać przydatna tylko jeśli zamierzasz tym pokiem w jakikolwiek sposób walczyć w sparingach czy turkach.)
-Kryształy-z są najlepszą możliwą rzeczą do zwiększenia obrażeń, ale jeśli się nie wykonało prób można użyć zwykłego kryształu... Jak ma się wolny niewykorzystany slot można dać przedmiot dający dodatkowe 10% które sumowało by się ze zwykłym kryształem...
-Poke klapki i proszek prędkości do uzyskania przewagi prędkości Smile
-Metaliczny Proszek i muchomor są naprawdę super sprawą Smile
- i na końcu przedmioty zwiększające statystyki np marmurowa korona czy okruch komety. Nie jestem fanem tego typu rozwiązań.

Starałabym się również unikać przedmiotów zużywanych.
Imo
-Resztki
-Kryształy do dobrego ataku
-Muchomorki