Jakie przedmioty dać pokemonowi aby go jak najlepiej wzmocnić?

4 Odpowiedzi, 7467 Wyświetleń

W mojej drużynie mam takie pokemony:
Lycanroc
Magneton
Shiny Dewgong
Shiny Samutott
Shiny Heatmor
Shiny Gogoat

Lycanroc ma kryształ kamienny
Dewgong kryształ lodowy
Magneton kryształ elektryczny

Jakie inne przedmioty im dać? Napiszcie. Exclamation
Przedmioty dla pokemonów: Taki jaki ma atak taki kryształ najlepiej bądź atak z tylko możesz go nie mieć więc kryształ jest dobry. Na pewno białe zioło wyleczy zatrucie i inne stany pokemona. Muchomor może być bo zatruwa ale ogólnie też dobrym pomysłem jest szarfa skupienia jeśli pokemon ma mało HP.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
@Piter z białym ziołem to bym się wstrzymał.


@Kymopoleia Zależy do czego potrzebna jest Ci ta drużyna. Jeśli do lokacji, to nie dawałbym ani białego zioła, ani berry - one się zużywają przy walkach. Jedynie do turnieju. Do lokacji lepiej użyć trwałych mikstur, działających raz na walkę, jak chociażby Antidotum czy Odmrażacz.

A jeśli chodzi ogólnie o pozostałą część:
*Kryształ spoko, najlepiej Z
*Muchomor - jesli nie masz Metalicznego proszku
*Resztki - do leczenia
*Trujący osad - to samo co Resztki, ale tylko dla poków z typem Poison
*Szarfa skupienia - przydaje się by przeżyć jakiś super efektywny atak
*Kryształowe jabłko - wyleczy te 50% HP, jeśli HP pokemona będzie wyjątkowo małe po ataku przeciwnika

To takie przykłady, a można dorzucić więcej, jak jasny proszek, lupa czy pokeklapki Wink
Jestem najlepszy w tym co robię,
a to co robię ładne nie jest!
Tutaj popieram @MrRazz

Pokemonom do dziczy dałbym

-Resztki
-Osad (tylko jeśli pok jest typu poison)
-Kryształowe Jabłko
-Szarfa Skupienia (może się okazać przydatna tylko jeśli zamierzasz tym pokiem w jakikolwiek sposób walczyć w sparingach czy turkach.)
-Kryształy-z są najlepszą możliwą rzeczą do zwiększenia obrażeń, ale jeśli się nie wykonało prób można użyć zwykłego kryształu... Jak ma się wolny niewykorzystany slot można dać przedmiot dający dodatkowe 10% które sumowało by się ze zwykłym kryształem...
-Poke klapki i proszek prędkości do uzyskania przewagi prędkości Smile
-Metaliczny Proszek i muchomor są naprawdę super sprawą Smile
- i na końcu przedmioty zwiększające statystyki np marmurowa korona czy okruch komety. Nie jestem fanem tego typu rozwiązań.

Starałabym się również unikać przedmiotów zużywanych.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2021, 10:43 AM przez Walenty. Powód edycji: Literówka )
Imo
-Resztki
-Kryształy do dobrego ataku
-Muchomorki



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości