Wyzwania czasowe 2.0

34 Odpowiedzi, 28529 Wyświetleń

Nowe wyzwania będą miały całą swoją zakładkę z rozpisanym planem wyzwań więc zawsze będziesz znał godzinę kolejnego wyzwania i będziesz mógł dołączyć przez zakładkę.
Aktualizacja wydana. Trochę już pograliście więc mam do Was kilka pytań:

1. Czy nagrody za wyzwania są wystarczające?

2. Czy czas wyzwań jest dobrany prawidłowo? Wczoraj skróciliśmy czas 2 zadań z 10 do 5 minut.

3. Czy kwota obstawiania zwycięzcy (25PH) jest waszym zdaniem ok? Od kilku osób pojawiła się propozycja, żeby uczestnicy również mogli obstawiać wyzwanie - oczywiście bez możliwości obstawienia siebie.

4. Czy odstępy czasu pomiędzy wyzwaniami (co godzinę) jest ok? Czy może są zbyt często lub zbyt rzadko?

5. Czy plan na 5 wydarzeń w przód jest wystarczający?

6. Macie pomysł jak można te wydarzenia jeszcze ulepszyć lub czy coś można poprawić?


Co mam zaplanowane?
1. Kilka nowych osiągnięć związanych z wyzwaniami
2. Wystartowanie pierwszego sezonu - to się wydarzy na dniach. Pierwszy sezon będzie trochę krótszy.
3. Kilka odznak związanych z wyzwaniami
1 biorąc pod uwagę to że wyzwania są co 1h to nagrody są wystarczające

2 czas wyzwań jest git

3 uczestnicy powinni móc też obstawiać co do ceny to nie wiem dla graczy z małym stażem w grze to odpowiednia kwota ja sama osobiście bym mogła za więcej obstawiać można by zrobić że gracz sam wybiera za ile chce obstawić np od 25£ do 1k£

4 czas między wyzwaniami git

5 jest git
(02.04.2023, 01:10 PM)Alex napisał(a): 1. Czy nagrody za wyzwania są wystarczające?
Nagroda za 2 miejsce i 3 miejsce poprawiłbym jakoś. Tongue 
2. Czy czas wyzwań jest dobrany prawidłowo? Wczoraj skróciliśmy czas 2 zadań z 10 do 5 minut.
10 minut to zdecydowanie za długo, najlepiej 5 minut. 
3. Czy kwota obstawiania zwycięzcy (25PH) jest waszym zdaniem ok? Od kilku osób pojawiła się propozycja, żeby uczestnicy również mogli obstawiać wyzwanie - oczywiście bez możliwości obstawienia siebie.
Nie mam zdania.
4. Czy odstępy czasu pomiędzy wyzwaniami (co godzinę) jest ok? Czy może są zbyt często lub zbyt rzadko?
Jest nawet w porządku, nie jest za często.
5. Czy plan na 5 wydarzeń w przód jest wystarczający?
To pozwala na planowanie, więc wystarczający.
6.  Macie pomysł jak można te wydarzenia jeszcze ulepszyć lub czy coś można poprawić?
Mam trochę mieszane uczucia co do łapania Pokemonów smoczych i szukanie przedmiotów w lokacjach, bo jakby nie patrzeć to osoby na 2 miejscu czy 3 miejscu sporo stracą na wyzwaniu z szukaniem przedmiotów dowolnych w lokacji. Powstał niesmak co do tego wyzwania.
Brakuje mi wyzwania z szukaniem Pokemonów ciężkiej kategorii jak i łapanie takich Pokemonów.
Dla mnie powinno się obstawiać 3 miejsca a nie tylko zwycięzce co wy na to?
Big Grin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości