Wyzwania czasowe 2.0

34 Odpowiedzi, 28536 Wyświetleń

Moje pomysły na wymagania...
1."Zdobądź jak najwięcej doświadczenia w czasie x"
2."Pokonaj jak największą ilość trenerów w czasie x"
3.Tutaj zależy bo można by było sprzedaj za jak największą sumę pokemony aczkolwiek można mieć w bocie także odpada.
4.Ostatni pomysł średni mianowicie "Odpocznij jak największą ilość razy" aczkolwiek w ciągu 5 minut może być to trudne jeśli zadanie by było dłuższe wydaje mi się że istnieje taka szansa aby zdobyć pewną ilość aczkolwiek wiadomo będzie tak wysoki wynik jak z szukaniem grepa Berry Tongue

Nie mam pojęcia dotyczącego teraźniejszego wyglądu gry ale jeśli nie zmieniło się dużo od galar można wyjść z klikania w lokacjach i dodać wygrane w walkach drużynowych/sparingowych zawsze to jakaś zabawa.

Apropo zadań podczas dołączenia do wyzwania mogłaby się pojawić tak jak podczas mini eventu specjalna lokacja w której można by było klikać nie byłoby tam nic specjalnego tylko powiedzmy przy łapaniu pokemona typu X występowała by tam duża część tychże pokemonów. Zredukować tym sposobem można podróże do określonych regionów ponieważ dla nowych nie ma takowej szansy. Ja wiem że zacznie ktoś pisać że nowym graczem jest się krótko Tongue proszę zauważyć że nowości do gry jak i ograniczenia zostały wprowadzone właśnie dla nich także nie ma co się sprzeczać o to Tongue
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
(12.09.2022, 12:44 PM)Piter napisał(a): Moje pomysły na wymagania...
1."Zdobądź jak najwięcej doświadczenia w czasie x"
2."Pokonaj jak największą ilość trenerów w czasie x"
3.Tutaj zależy bo można by było sprzedaj za jak największą sumę pokemony aczkolwiek można mieć w bocie także odpada.
4.Ostatni pomysł średni mianowicie "Odpocznij jak największą ilość razy" aczkolwiek w ciągu 5 minut może być to trudne jeśli zadanie by było dłuższe wydaje mi się że istnieje taka szansa aby zdobyć pewną ilość aczkolwiek wiadomo będzie tak wysoki wynik jak z szukaniem grepa Berry Tongue

Nie mam pojęcia dotyczącego teraźniejszego wyglądu gry ale jeśli nie zmieniło się dużo od galar można wyjść z klikania w lokacjach i dodać wygrane w walkach drużynowych/sparingowych zawsze to jakaś zabawa.

Apropo zadań podczas dołączenia do wyzwania mogłaby się pojawić tak jak podczas mini eventu specjalna lokacja w której można by było klikać nie byłoby tam nic specjalnego tylko powiedzmy przy łapaniu pokemona typu X występowała by tam duża część tychże pokemonów. Zredukować tym sposobem można podróże do określonych regionów ponieważ dla nowych nie ma takowej szansy. Ja wiem że zacznie ktoś pisać że nowym graczem jest się krótko Tongue proszę zauważyć że nowości do gry jak i ograniczenia zostały wprowadzone właśnie dla nich także nie ma co się sprzeczać o to Tongue
[quote pid="948" dateline="1662983045"]
Bez obrazy,ale jak widzę te propozycje to widzę,że nie masz pojęcia o mechanice gry.

[/quote]
(13.09.2022, 02:52 PM)Dziekan napisał(a):
(12.09.2022, 12:44 PM)Piter napisał(a): Moje pomysły na wymagania...
1."Zdobądź jak najwięcej doświadczenia w czasie x"
2."Pokonaj jak największą ilość trenerów w czasie x"
3.Tutaj zależy bo można by było sprzedaj za jak największą sumę pokemony aczkolwiek można mieć w bocie także odpada.
4.Ostatni pomysł średni mianowicie "Odpocznij jak największą ilość razy" aczkolwiek w ciągu 5 minut może być to trudne jeśli zadanie by było dłuższe wydaje mi się że istnieje taka szansa aby zdobyć pewną ilość aczkolwiek wiadomo będzie tak wysoki wynik jak z szukaniem grepa Berry Tongue

Nie mam pojęcia dotyczącego teraźniejszego wyglądu gry ale jeśli nie zmieniło się dużo od galar można wyjść z klikania w lokacjach i dodać wygrane w walkach drużynowych/sparingowych zawsze to jakaś zabawa.

Apropo zadań podczas dołączenia do wyzwania mogłaby się pojawić tak jak podczas mini eventu specjalna lokacja w której można by było klikać nie byłoby tam nic specjalnego tylko powiedzmy przy łapaniu pokemona typu X występowała by tam duża część tychże pokemonów. Zredukować tym sposobem można podróże do określonych regionów ponieważ dla nowych nie ma takowej szansy. Ja wiem że zacznie ktoś pisać że nowym graczem jest się krótko Tongue proszę zauważyć że nowości do gry jak i ograniczenia zostały wprowadzone właśnie dla nich także nie ma co się sprzeczać o to Tongue
[quote pid="948" dateline="1662983045"]
Bez obrazy,ale jak widzę te propozycje to widzę,że nie masz pojęcia o mechanice gry.


Niestety muszę potwierdzić xD mentalnie jestem nadal w 2021
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2022, 11:53 AM przez Piter.)
(13.09.2022, 02:52 PM)Dziekan napisał(a):  
[quote pid="948" dateline="1662983045"]
Bez obrazy,ale jak widzę te propozycje to widzę,że nie masz pojęcia o mechanice gry.

[/quote]
XD oprócz pierwszego wyzwania to nie wiem o co ci chodzi że się prujesz do Pitera. Sam gadasz o tym że warto dyskutować i lepiej napisać komuś co zmienić w pomyślę niż hejtować, a teraz robisz to samo i hejtujesz XD
A mi pierwsze wyzwanie Pitera podoba się najbardziej z tych 4 które podał :p
Ok myślę że można tutaj wrzucić next propozycję. Mianowicie coś takiego jak TypeBalle (przykładowo FireBall i WaterBall) po prostu w wyzwaniu czasowym chodzi o to aby złapać w nie sporą ilość stworków przykładowo w FireBalla wiem że jest już coś podobnego ale wygląda na fajne rozwinięcie. Szanse na złapania zależą od typu pokemona FireBall zawsze ma x procent na złapanie tylko i wyłącznie przy pokemonie Fire inaczej szanse spadają jak przy tank + quick z różnicą że od pierwszej rundy szansa wynosi powiedzmy 2%. Proponuje 35-40% szans.

Tak na przyszłość uprzedzę sprawdzałem w dostępnym dla mnie miejscu i nie widziałem w pokedeksie o żadnym ballu Tongue

Bym zapomniał do bonusów za wygraną ładnie wygląda większa szansa na złapanie pokemona o x procent lub po prostu niech gra uważa przez 30 minut, iż gracz ma wymaksowane wszystkie lokacje z pominięciem nagród. Coś typu get nagrody(lokacje) { }
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2022, 11:47 AM przez Piter.)
Nie widzę sensu dodawania do gry kolejnych 18 balli dla każdego z typów Pokémonów.
(15.09.2022, 08:08 AM)Alex napisał(a): A mi pierwsze wyzwanie Pitera podoba się najbardziej z tych 4 które podał :p
Tylko na zdobywanie expa jest wiele sposobów nie tylko klikanie w lokacji :p np. sklep premium więc nie wiem czy to miało by sens
Wydaje mi się że istnieje możliwość aby zaliczało się tylko exp z lokacji aczkolwiek nie jestem co do tego pewien
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Tak, jest taka możliwość. Dlatego wydaje mi się to fajne bo sporo tych punktów by leciało i byłaby zacięta rywalizacja.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości