Drobne usprawnienia

4 Odpowiedzi, 4276 Wyświetleń

Dobrze by było gdyby do 1. Eventu jeszcze pokazywały się niezrobione zadania przez nas, a zrobione zadania w osobnej kategorii, bo tak to idzie się przewijać przez całą listę. (Co z tego, że można przypiąć konkretne zadania do menu. Jak małe czcionki praktycznie nie widać na pc dobrze, zwłaszcza długie teksty. )

2. Linki? Nie najlepiej jakaś kafelka z lokacjami i w jakich wyspach ono jest? + Skasowałbym podgląd opis lokacji eventowych.

3. Oj tak przyda się, ogłoszenie hrsa zniknęło gdzieś z terminem. (P.S znalazłem)
Resety sezonów Samsona będą odbywały się automatycznie:
- 1 Marca
- 1 Czerwca
- 1 Września
- 1 Grudnia
o godzinie 20:00.

4. Przyda się taka zmiana, bo jest dla nowych graczy też co dużo pomoże w dobieraniu ataków dla pokemona w BF. Tylko dalej kwestia, że oni nie wiedzą który atak jest specjalnym atakiem, a co jest fizycznym. Może kolor jakiś?

5. Nie jestem do końca tego przekonany, ale wypadałoby mieć taką opcję dla graczy z Premium.

6. O ile pamiętam to trzeba czyścić ciastka w przeglądarce, żeby się nie przestawiało samo. Ale tak - > taka opcja przyda się. Choć sam mam inne tło. ;p

7. Jestem za. + tworzenie do trzech drużyń w zakładce Twoja drużyna -> jedna do polowania w lokacji, druga do walk drużynowych (czyli same trenowane pokemony) i trzecia opcjonalnie do twoich potrzeb (np. ulubiona drużyna)

Wiadomości w tym wątku
Drobne usprawnienia - przez Saga - 01.10.2022, 06:45 AM
RE: Drobne usprawnienia - przez Piter - 01.10.2022, 08:17 AM
RE: Drobne usprawnienia - przez Tru3c - 01.10.2022, 02:06 PM
RE: Drobne usprawnienia - przez Alex - 02.10.2022, 10:41 AM
RE: Drobne usprawnienia - przez Crisss - 29.10.2022, 06:42 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości