pokemony shiny

4 Odpowiedzi, 3919 Wyświetleń

mam 3 inne pomysły by pozbyć się nadmiaru shinów z gry

w czasie mini i dużych eventów pojawia się oak i w zamian za shina oferuje nam jakieś tam itemy

-II- w zamian za określoną ilość shinów oferuje nam 4 zasłoniete karty a po kliknięciu na jedną z nich odsłania się 1 shiny pokemon albo pokemon z wcześniejszych eventów i szanse spotkania rzadkich shinów muszą być odpowiednio ustawione by nie trafiać ciągle na sh druddigona xd myślę że to była by bardzo fajna atrakcja w eventach (dodatkowo mozna to połączyć ze stowarzyszeniami i tym dziwnym wieżowcem otóż taką wymianę oak oferował by tylko graczom w których stowarzyszeniu jest postawiony ten wieżowiec albo wieżowiec oferował by np dodatkowy los w takiej wymianie ale to już by było wedle uznania adminów gry)

3 sposób to również wymiana w czasie eventów otóż w grze istnieją plany skrzynki księżycowej skoro ma się kisić i leżeć bezużyteczny plan w warsztacie to mozna go wykorzystać bo czemu oak nie miał by zaoferować 1 kwiatu lunarnego i 1 gwiezdnego kamienia za 1 shiny pokemona po 2 takich wymianach już by można było stworzyć taką skrzynię a i shiny poki by się gracz pozbył (nie wiem jakie tam były zawartości w tej skrzyni ale to można ustawić by było coś wartościowego np masterball bilety do regionów junipery )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.12.2022, 01:15 PM przez magi91magu.)

Wiadomości w tym wątku
pokemony shiny - przez qathin - 24.10.2022, 11:21 AM
RE: pokemony shiny - przez Piter - 29.10.2022, 05:45 PM
RE: pokemony shiny - przez qathin - 29.10.2022, 08:28 PM
RE: pokemony shiny - przez Piter - 31.10.2022, 10:14 AM
RE: pokemony shiny - przez magi91magu - 16.12.2022, 12:01 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości