Podobał Ci się event?
Tak
66.67%
6
Nie
22.22%
2
Nie mam zdania
11.11%
1
9 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Event: Psychiczna Aura

7 Odpowiedzi, 16985 Wyświetleń

Dzień dobry

+:
- event trochę inny ogólnie niż poprzedni;
- fajne zagadki;
- ograniczenia czasowe w zagadkach;
- sporo zadań ukrytych;
- zadanie z podpowiedziami w lokacjach;
- promowanie w zadaniach znajomości pokedexu;
- 2 rodzaje zadań rankingowych, gdzie robienie jednego trochę ogranicza postępy w drugim i tylko jedno jest punktowane do sklepiku. Długa "runda" aby zrobić zadanie sprawia, że gracze na sąsiednich pozycjach nie wiedzą na jakim etapie jest drugi i rywalizacja się napędza. Poza tym daje to innym graczom poczucie, że "tylko 3 rundy przekręcę i wbijam do top XX";
- zadanie z nauką ataków psychic <3


-:
- długi czas wczytywania strony na wersji mobilnej, gdy walka trwa 50 rund. Na poprzednim evencie na czacie gadaliśmy z graczami i nie byłem jedynym takim przypadkiem. Nie wiem czy to wina sprzętu czy internetu. Problem nie występował, gdy walka trwała np. 48 rund;
- problemy z wczytywaniem się grafik do zagadek. Tu wystarczył relog, ale tak czy siak problem występował;
- w wersji mobilnej podczas wydarzenia z oddawaniem berry w ramach losowania nagród przydałby się na dole przycisk "wędruj dalej". Nie pamiętam jednak czy przy innych wydarzeniach był taki przycisk;
- legendy w sklepiu eventowym; był to jedyny powód, dla którego brałem się za event, bo tak to bym olał. Możliwe, że z podobnego założenia wyszliście. Rozwiązanie takie psuje grę, ale chociaż zachęca ludzi do zbierania po 7 tys. punktów, aby oddawać legendy po cenach niewspółmiernych do zaangażowania Smile

Wiadomości w tym wątku
Event: Psychiczna Aura - przez Alex - 23.11.2022, 09:49 AM
RE: Event: Psychiczna Aura - przez MasterOfLucario - 23.11.2022, 09:57 AM
RE: Event: Psychiczna Aura - przez Piter - 23.11.2022, 02:49 PM
RE: Event: Psychiczna Aura - przez Regis - 23.11.2022, 04:01 PM
RE: Event: Psychiczna Aura - przez Piter - 23.11.2022, 05:01 PM
RE: Event: Psychiczna Aura - przez mash - 24.11.2022, 04:56 PM
RE: Event: Psychiczna Aura - przez Ymir - 24.11.2022, 06:12 PM
RE: Event: Psychiczna Aura - przez WujaOdySeusz - 01.12.2022, 09:41 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości