Gracze

80 Odpowiedzi, 79707 Wyświetleń

jak nie moze Big Grin nie wiem co ty tu wlasnie napisales, jedyny sens ograniczen jaki widze to na druzynowki, aby nie dochodzilo do sytuacji, ze ktos na kazdym z szesciu pokow daje opaske
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2022, 08:05 PM przez oroz.)
Niech będzie że wytłumaczę jaśniej...
Powiedzmy zostaną wprowadzone opaski na 15-30 31-40 41-50 i tak dalej. Jeżeli mamy pokemona którego stale podnosimy o klasę to możemy nie mieć jeszcze opaski na klasę wyższą. Stąd ograniczenie na klasy jest dość skołowane. Ogólnie nie wiem jak jest też aktualnie ale z waszych opisów wynika że gra trzyma się tej garstki wyjadaczy. Co do Z właśnie ciężko mi się wypowiedzieć bo grałem kiedy na turniejach istniało po 100 minimum zapisanych graczy na niskich klasach, a na wyższych gdzieś około 20-30. Aczkolwiek jest to nadal niska ilość dlatego trzeba zachęcić jakoś graczy. Mi już raczej się nie zdarzy wrócić ale pomysłami, które przyjdą do głowy chętnie się podzielę. Kto wie może gra wróci do czasów 2016...
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
"Powiedzmy zostaną wprowadzone opaski na 15-30 31-40 41-50 i tak dalej. Jeżeli mamy pokemona którego stale podnosimy o klasę to możemy nie mieć jeszcze opaski na klasę wyższą. Stąd ograniczenie na klasy jest dość skołowane."

Jakie wprowadzanie opasek? Jak możemy nie mieć opaski na klasę wyższą? Ty wiesz w ogóle jak działa opaska dynamax?
(20.07.2022, 05:24 PM)Piter napisał(a):
(19.07.2022, 04:30 PM)oroz napisał(a): co do opaski to najlepiej jedna opaska na jedna klase, a nie tak jak jest teraz, czyli jedna opaska na wszystkie turnieje (nie mozna uzyc w dwoch roznych klasach)
Właśnie o te opaski chodzi. Nie chcesz mi chyba powiedzieć że chcesz aby zostało dodane 10 opasek, które od razu byłyby dla wszystkich graczy. Tak wiem jak działają opaski. Wydaje mi się że problem w niezrozumiałości jeśli taki jest wynika z tego iż nie mogę ciebie do końca zrozumieć Tongue
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2022, 05:29 PM przez Piter.)
Przykład: Masz dwa pokemony, pierwszy na klasę 15-30, drugi na klasę 31-40. Na pierwszego pokemona nakładasz opaskę i go zapisujesz do turnieju 15-30. Następnie ściągasz z niego opaskę, nakładasz na drugiego pokemona i próbujesz go zapisać do turnieju 31-40, ale pojawia Ci się komunikat, że nie możesz tego zrobić. Moja propozycja jest taka, aby zdjąć to ograniczenie.

Teraz rozumiesz?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2022, 09:32 PM przez oroz.)
Teraz już jaśniej Tongue. Jeśli tak wygląda pomysł jestem za.

Zrozumiałem że chodzi o kilkanaście opasek i każda z nich miała być do jednej klasy stąd mój sprzeciw.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Jestem właśnie graczem który przyszedł zerknąć co tu sie dzieje, a tu sie dzieje że martwica jest z graczami. Po tylu latach licznych zmian i zachwianiach przez nie w gospodarce polecam stworzyć nowy serwer. Też nikomu sie nie chce zaczynać, lub kontynuować rozgrywki  na serwerze którego zabił czas. Drugi serwer by zwiększył rywalizacje między graczami i motywacje. Ale oczywiście i tak sie znajdą płaczki które chlapią codziennie na monitor gdy widzą swoje pokemony w gierce.   Serwer nic nie straci, a reszta niech sie dostosuje...

Pozdrawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2022, 05:25 PM przez Wiadome.)
Absolutnie nie wchodzi w grę. Mimo że nie odczuje straty ale ludzie spędzili lata grając w to a teraz tak ma to po prostu wyparować? Spadek będzie 10 razy większy wtedy to już wgl 5 osób na krzyż. Jak już za czym nie jestem to serwer #2 aczkolwiek nie odczuwam żeby ktokolwiek miał potrzebę grać na dwóch serwerach więc ode mnie łapka w dół.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Nowy serwer? Istniejąc rownolegle odciągnie dopływ nowych graczy tutaj, a na nowym nie rozkręci go…. Ludzie wracają tu po latach bo „coś” maja lub znajomych… najlepsza droga do unicestwienia…
Tu trzeba się zabrac ostro do pracy: zadania jak oaka/proby/team x tego brakuje, ludzie czekaja na event… opis chenglog zmiana grafiki - serio? Plany - brak? To podstawa z podstaw…
Nie chce bronić kolorków Tongue ale podkreślam że są tutaj tylko 2 osoby. Nad grami pracują najczęściej całe zastępy a nie 2 osób i to zajętych. Aczkolwiek rozwiązanie problemów będzie czasochłonne tak przykrycie ich już nie. Osobiście kiedyś myślałem nad propozycją stworzenia eventów które stale odbywałyby się co miesiąc. Każdy byłby poświęcony określonemu pokemonowi i nie trzeba dzwonić do grafika o nowe sztuki. Wygrane mogłyby przejść z legend na shiny eventowe. Oczywiście nie można by było ich złapać tylko jedyna formą zdobycia jest top 5. Plan nadal opracowywany także nie widzę aby szybko został zrobiony. Aczkolwiek osobiście sam nie doceniałem i myślałem co w tym trudnego naprawić to i to. Tylko że to niestety wymaga poświęcenia czasu i to dość sporego z tego co kojarzę Alex nie dodał komentarzy w kodzie tym bardziej ciężko. Tak na sam koniec do graczy mniej wiedzących na zabawki w programowaniu. Ogólne stworzenie gry wydaje się banalne (te zapiski że stworzonym lepszą grę w miesiąc itd) no nie jest tak łatwo czasami niektóre poprawki błędów wymagają całkowitych zmian. Podobno jest jakiś problem z zadaniami i tutaj obstawiam że ten problem wymaga całkowitej zmiany kodu. Można porównać waszą aktywność (osoby starsze) do rzeczy jakie mogą robić czerwoni. Wchodzicie na chwilkę bo macie przerwę między jednym zabieganiem a drugim. Oczywiście są tu rzeczy które można zrzucić na redki mianowicie mało eventów i nie tylko. Co do eventów aktualnie większość graczy nie obchodzi to że jest jakiś eventowy pokemon tylko to że mogą napchać swoje plecaki. Dobrze brzmi powrót do starszych eventów i zrobienie z nich takie same tylko ze zmianą nazwy. Legendy są fajną nie odwrotną częścią gry do czego dąży większość młodszych dlatego ciężko może być się ich wyzbyć aby nie były potrzebne na event. Po prostu wprowadźcie jakieś 3 pokemony które zdacie na straty aby ich przystępność była wysoka jak celebiego. Należy zwrócić uwagę aby nie skrzywdzić osób które posiadają tą legendę. Pomysły są bo co mogę robić Tongue klikać jedynie w co to logo. Może któryś z pomysłów zostanie wprowadzony / wykorzystany. Póki co próbuje na własną rękę rozprzestrzenić grę i ciekawe rzeczy znalazłem odbiegając od tematu xD
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.07.2022, 09:52 PM przez Piter.)



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości