Gracze

80 Odpowiedzi, 79734 Wyświetleń

Osoba która dostała perma musiała dopuścić się albo wykroczenia które nie dało innej możliwości jak odcięcie od gry, albo masę drobnych przewinień, przy tych drugich zazwyczaj wysyłane są ostrzeżenia lub info w odwołaniach idzie/powodzie blokady że perm jest blisko, co ludzie później robią z taką wiedzą to ich sprawa, jeżeli olali i nadal łamali regulamin to po co teraz miałby dostać unbana? By wrócić i znów mieć "czystą" kartę i możliwości do kolejnych przewinień?

Są w grze gracze którzy pomimo perma na konto faktycznie się zmienili i grają aktualnie uczciwie, ale to nieliczne osoby Wink
Ciężko się z tobą nie zgodzić Tongue jak wspomniałem wyżej po dostaniu perma inaczej widzisz grę. Kiedyś była dla ciebie dostępna w każdym momencie i przewinienia spowodowane przez to skutkowały perma. I bardzo dobrze aczkolwiek jak podkreślasz niektórzy się zmienili ale nieliczni. Oczywiście nie można zagwarantować że gracz wróci i będzie odmieniony ciężko zaprzeczyć. Twardo nadal będę się trzymał na drugą szansę chociaż motyw czystej karty nie widzi mi się. Kojarzy mi się to z więzieniem są ludzie którzy po wyjściu nadal popełniają przestępstwa więc wracają do niego a są tacy którzy nawrócili się na tylko że nadal mają przyklejoną nalepkę złego człowieka. Dlatego nie dziwię się przeciwieństwie z waszej strony ale warto spróbować według mnie nawet dla tych 5 graczy.

Oczywiście sam należę do grona zbanowanych i będę się trzymać swojego zdania ale postaram się przekonać jak najwięcej osób.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Unbany nie poprawiłyby sytuacji w grze Wink
Oczywiście że nie. Na względzie mam prawdopodobny skok aktywności spowodowany możliwym powrotem zbanowanych. Sytuacja w grze i unbany to 2 różne ścieżki. Jednakowoż 10 lecie gry to dość nie kiepski powód aby doszło do tychże odblokowań.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Brakuje naprawy błędów, gra nie rozwija się dynamicznie.. eventy itd, wszystko jest odwlekane w czasie.. ciężko mówić by ktoś został tu na długo skoro inne gry oferują notorycznie jakieś atrakcje i nowości... Na fp gry też musiałoby się zacząć sporo dziać, nie tylko konkursy raz na jakiś czas, posty... dużo postów, tak by pobudzić ludzi do interakcji, reklama itd. Takie podstawy, a jakie to ważne Smile
Powiem tak w wielu podobnych grach byłem ale żadna nie była lepsza chociaż miały niektóre względy lepsze. Błędy występują racja pod tym kontekstem pozwolę sobie przytoczyć grę jeśli można prowadzi PokeLife ale dlaczego? To już inna sprawa grę prowadzą młode osoby które nie posiadają życia rodzinnego.

Gra rozwija się dość dynamicznie. Osobiście sam niedawno brałem udział w pisaniu kilku rzeczy dla pewnego serwisu który wprowadzał Alola. Aktualnie jako jedyna posiada Galar. I ma fajnie rozbudowaną bazę zadań do wykonania oraz gamę ataków.

Eventy.... Niestety racja, troszeczkę mało eventów w porównaniu do tej top 3 z którą staram się porównać warsy, aczkolwiek jest jedna dość wysoka różnica. W większości nie ma przeznaczonych nagród za eventy dla każdego. O co chodzi? Już tłumaczę tutaj na warsach gracze mogą wziąć coś ze sklepiku eventowego, a niestety nie ma gdzie indziej takich rarytasów.

Fanpage grupy posiada tylko jedną osobę zarządzającą (nie licząc Aleksa) którą też jest w wieku, które nie pozwala na dowolne wykorzystanie czasu dlatego proponował bym dodanie pomocnika dla rozwinięcia konkursów aby były częściej. Co do reklamy tutaj niestety jest deficyt ich dlatego trzeba wymyśleć pomysł na poprawę tego. W podobnych tematycznie grach kiedy dostawało się właśnie bana można było za określoną liczbę promowań gry dostać mniejszą blokadę lub jej zdjęcie. Niestety w polskich jeszcze tego nie zauważyłem. Na pewno mimo to że targ jest jaki jest panuje ład w gospodarce. Niektórzy zamieścili w swoich grach brak panujących zasad dotyczących targu co doprowadziło między innymi do wysokich cen. Przykładowo Grepa Berry jak dobrze pamiętam chodziły coś koło 200k natomiast u innych są ceny absurdalne sięgające do 2kk+. Oczywiście to też zależy od prosperującego targu osobiście uważam że ten który panuje w tejże grze jest bardzo wysoko postawiony pośród innych podobnych.

Co jeszcze graczom nie pasuje jak zaczynają grę? Na przykład sporo osób pragnie od razu możliwość mienia legendy. Aczkolwiek nie uważam żeby poprawa tego była dobra. Legenda musi być unikalna. Co można poprawić w targu? Niestety nie ma mnie zbyt często ale z tego co pamiętam można by było znieść widełki. Wtedy trzeba by było częściej sprawdzać oferty pod względem push co by zmusiło do zwiększenia moderacji w miarę rozwijającej się gry. Jeśli mowa o moderacji w pokewarsach nie cieszy się ona zbytnim szacunkiem z zaskoczeniem ponieważ w innych jest powszechnie szanowana. Uważam że może to być wina spowodowana przez bardzo urzędowe podejście do osób. Oczywiście nie jestem moderacją także bez urazy. Chodzi o bardziej przyjacielskie stosunki nie tylko na chacie ale także przy osobach zbanowanych za push ponieważ wyjaśnienie że było za drogo może spowodować w przyszłości nienawiść do danej osoby. Nie winie administracji za to ani moderacji ale dobrze wszystkim wiadomo, że większość graczy jest na poziomie podstawówki. Dlatego trzeba do nich podchodzić bardziej po przyjacielsku i dawać więcej pouczeń zamiast banów. Odniosłem się do nadzorców targu ponieważ na chacie ogólnym nie może panować zasada przepuszczenia gracza za to że zwyzywał kogoś.

Pragnę zwrócić się do graczy. Pałaców złością do kolorków ale to działa też odwrotnie także jeśli nadejdzie sytuacja zbanowania albo potrzeby pomocy nie liczcie że osoba, którą obrażaliście notorycznie przyjdzie chętnie z pomocą.

To by było na tyle. Ostateczne moje plany aby rozbudzić grę to m.in. naprawa błędów bo czasami jeszcze się zdarzały, naprawa targu w końcu na to najbardziej narzekają gracze, więcej eventów aby gra ożyła, większe korzyści dla graczy z większym doświadczeniem bo uważam że trochę są niedoceniani przez administrację w końcu mają bardzo podobne bonusy do tych z 100 poziomem, no i ostatecznie na 10 lecie odbanowanie graczy z pernamentną blokadą. Może i nie pomoże to za bardzo z aktywnością ale sugeruje dać kolejną szansę zwłaszcza że nadarza się idealna okazja do tego.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Ciężko mi uwierzyć że gracze którzy przylisili bądź chcieli komuś" pomóc " poprzez handel zaszkodzili by grze.
Mowa o Ohenduszku Smile
Pewne nieliczne osoby powinny mieć szansę na powrót do starego konta o ile by jeszcze chciały Smile
No nie ma co porównywać perma za Push przed końcem gry z tym co np. zrobił Piter.
Nawet regulamin gry mówi jednak że stare blokady nie będą zdejmowane.
Ciężko się nie zgodzić i słyszałem o tej zasadzie dlatego powołałem się na 10 lecie czyli dość specyficzną okazję. Niektórzy chcą wrócić według moich danych zapytałem trochę zbanowanych osób i około 60-70% chciałoby wrócić. Oczywiście są to tylko przypuszczenia bo słowa to co innego niż czyny.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Wydaje mi się że admini w planach na 10lecie uwzględnili jednak wszystkich aktywnych graczy z dostępem do kont, to dla nich zapewne zostanie coś przygotowane Smile



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości