Gracze

80 Odpowiedzi, 79705 Wyświetleń

Witam
Ja czekam na jakąś odpowiedź Alexa do tego temat...

Napiszę teraz ogólnie co powoduje moim zdaniem zmniejszanie liczby graczy:
-po pierwsze i najważniejsze praktycznie jak patrząc na dawne lata prawie zerowa aktywność Alexa i hRs-a a jak coś już robią to na kolanie i tragedia z tego wychodzi.
-ostatnia zmiana zadań codziennych które są nie opłacalne i źle zbilansowane(po prostu zrobione "na kolanie"). Bardzo mało w zadaniach codziennych akcji oddaj jakieś przedmioty co by zwiększyło ceny na targu przedmiotów i etemów do nich.
-kompetentnie zepsuty decyzjami targ wszystko tanie że się nie opłaca wystawiać (gracze co nie mają za dużo czasu na klikanie i grali targiem odchodzą). Ciągłe usuwanie ofert z targu nawet tych która są ok. Miałem już przykład że członek zespołu usuną ofertę a później wystawił za taką samą ceną jak była usunięta. Zaraz mi się przypomina przysłowie "Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"...ładnie tak
-brak poprawiania błędów w walkach,nie dopisanie jeszcze wszystkich ataków do poków. Ogólnie brak poprawiania błędów w grze.
-brak czegoś co motywowało do zdobywanie leveli jak piszą powyżej
-brak czegoś co by motywowało do klikania między eventami bo nie oszukujmy się te "MINI-EVENTY" to dziadostwo totalne nie opłaca się klikać tylko do levelowania poka może ale ileż można...kiedyś te mini lepsze były i to dużo.
-NIE WIEM PO JAKIEGO DIABŁA Alex zmienił że kryształ-Z w turniejach można dawać tylko jeden typ na turniej. Przecież każda klasa turnieju to jakby osobny turniej a jak ktoś ma kilka teamów w kliku klasach. Z 3-4 lata chyba od powstania Kalos było ok to po jaką cholerę było to zmieniać nie wiem. Efekt taki że gracze nie zapisują poków na turki a powinno być odwrotnie.
-brak reklamy gry ale takiej poważniej bo pisanie że czasy gier przeglądarkach mijają jakoś mnie nie przekonują tak samo obwinianie pogody że jest ciepło to aż tak dużo mniej graczy...

Alex czekam jak coś napiszesz
Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.07.2022, 09:33 PM przez Sokka.)
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jest tworzenie mini-eventów. Odświeżenie sklepu premium. Więcej wyzwań czasowych. Samym pomysłem również jest zapraszanie graczy przez graczy, lecz nagrody by musiały być zdecydowanie lepsze. Pomimo tego iż jestem nowa trenerką mam nadzieję, że moja opinia jest wartościowa.
(03.07.2022, 09:28 PM)Sokka napisał(a): Witam
Ja czekam na jakąś odpowiedź Alexa do tego temat...

Również oczekuje odpowiedzi Tongue ale są wakacje także aktywność wszystkich graczy w dół.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Sokka o targu to szkoda pisać krople 12£ okruchy pioruna 230k Żałosne
(04.07.2022, 05:50 PM)KonekoChan napisał(a): Sokka o targu to szkoda pisać krople 12£ okruchy pioruna 230k Żałosne
 
Ciekawe rzeczy widzę się dzieją. Bugsio nieźle by się wzbogacił jakby ktoś krople kupował xD no i jakby grał...
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Ja też się zastanawiam czy wg ktoś z czerwonych to czyta czy wgl..
Bo może te nasze wypociny to nic nie warte..
e tam, czepiacie się Wink grafikę chikority naprawili ostatnio, powoli do przodu Cool
(05.07.2022, 05:20 PM)oroz napisał(a): e tam, czepiacie się Wink grafikę chikority naprawili ostatnio, powoli do przodu Cool

Wow nie zapominajmy o wersjach sh z galar
Przepraszam Was za brak aktywności w tym temacie. Do niedzieli byłem na urlopie i tak naprawdę dopiero teraz mam okazję odpisać.

Jesteśmy świadomi problemów w zadaniach codziennych i wczoraj hRs wznowił prace nad nimi więc niebawem możecie spodziewać się aktualizacji.
Ja natomiast na lipiec mam zaplanowane prace nad eventem i poprawki błędów. Zgłoszeń dotyczących walk rzeczywiście zebrało się już sporo i najwyższa pora się tym zająć.

W ten weekend odbędzie się też mini-event.
Polecam dodać do lokacji jakąś legendę do spotkania w celu uzupełnienia gablotki bądź ze 2 poki potrzebne do Samsona bo tak to nie widzę sensu klikania w lokacji z nimi eventu Smile



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości