Artefakty Pokełors

2 Odpowiedzi, 3206 Wyświetleń

Bez grafik i zbędnego spuszczania się, gdyż pokewars nauczylo mnie jednego - nie warto.
Artefakty Pokewars
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dowolna lokacja: Udało ci się znaleźć tajemniczy byt, po wykonaniu jego zadań odblokujesz możliwość wytwarzania artefaktów.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miasto - > Warsztat - > Artefakty
Zadania:
1. Złap 10000 pokemonów: Statuetka Pokemon
2. Złap 50 shiny pokemonów: Esencja Shiny + Błyszcząca statuetka
3. Użyj 20000 dowolnych balli: Złoty Pokeball
4. Ściągnij z pokemonów 250 przedmiotów: Tajemniczy przedmiot
5. Wylecz 10 000 000 HP: Tajemnica wiecznego zdrowia
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po wykonaniu zadań odblokowują nam się receptury na artefakty oraz przedmiot potrzebny do stworzenia jednego z artefaktów.
1. Statuetka pokemon
Szansa na spotkanie pokemona 4% oraz na złapanie 4%
Receptura: nie wiem

2. Błyszcząca statuetka
Zwiększa szanse na spotkanie shiny o 1%
Receptura: 10x twardy kamień 10x Esencja shiny
Szansa wytworzenia: 40%

3. Złoty pokeball
W naszych ballach pojawia się złoty pokeball, działanie takie samo jak masterball, 10 rzutów na dzień.
Receptura: 5x Masterball 20x shinyball(wreszcie sie przydadza) 100x Repeatball 100x Timer 100x Quick
Szansa wytworzenia: 40%

4. Tajemniczy przedmiot
Zwiększa o 5% Atak, Specjalny Atak, obrone oraz specjalna obrone u wszystkich pokemonow.
Receptura: 10 TM, 25x każdego itemu trzymanego przez pokemona, 1x kazdy kryształ
Szansa wytworzenia: 40%

5. Tajemnica wiecznego zdrowia
Po utracie zdrowia, lider sam leczy się do 100% lub darmowa lecznica dla pokow.
Receptura: 50x każdej berry
Szansa wytworzenia: 40%

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Esencja shiny
W warsztacie pojawia się do wytworzenia esencja shiny. Po oddaniu 5x dowolnych shiny mamy 50% szans na wytworzenie esencji. Przedmiot zdatny do handlu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Osiągnięcia:
1. Tajemniczy byt: 1 Yen, możliwość wytworzenia artefaktów.
2. Starożytna moc - Udało ci się wytworzyć wszystkie artefakty: 5000 DR oak drink
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wszystkie wartości są przykładowe.
Nie przeczytałem całego ale od razu mówię że 10kk hp do wyleczenia to nie zbyt dobre zadanie
Również nie przeczytałam całego ale jestem na nie kto by robił jakieś złote balle które mają działać jak masterballe a koszt to 5 x masterballi



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości