Czy zgadzasz się ze mną ?
Tak
80.00%
4
Nie
0%
0
Nie wiem
20.00%
1
5 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Wolny rynek

4 Odpowiedzi, 5539 Wyświetleń

Rozumiem,że gra musi zarabiać i są ograniczenia na targu.

Ograniczenia na temat punktów honoru bym zostawił tak jak są, aby gra mogła zarabiać. 

No,ale ograniczenia na temat yenow bym kompletnie usunął. Jest to zbyt rygorystyczne podejście.

Wiele gier przegladarkowych tak robi,że takie coś co zarabia na grę są ograniczenia czyli punkty honoru ale yeny które nie mają ujemnego wpływu na zarobek gry,a i tak dzięki nim gracz lepiej wytrenuje pokemona powinny być traktowane jak wolny rynek.

Ogólnie ograniczenia na yeny są zbyt rygorystyczne. Powinno się podnieść wysokość tych ograniczeń z 200 tys do 2 mln itp. a tak to wgl rynek jakby nie istniał, bo się nie opłaca. 

Mówię to jako doświadczony gracz,który pamięta rynek dawniej jak zaczynał grać,a teraz wtedy chciało się kluc jaja itd
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2022, 03:23 PM przez Dziekan.)
Gość dobrze gada, jeszcze jakiś czas temu, opłacało się na przykład tworzyć przedmioty w warsztacie, kiedy za chociażby jedną miksturę zamrażającą dało się zgarnąć 2,5kky, aktualnie kiedy ta wartość spadła niemal o połowę, zastanawiam się czy warto dalej brnąć w majsterkowanie.
To tylko jeden maluteńki przykład na to, jak bardzo rynek podupadł przez ostatnie miesiące, mediana sprawiła, że ceny wszystkich itemków drastycznie spadły, a to ze względu na chęć szybkiego zarobku wśród osób będących pod przysłowiową "ścianą", wystawianie przedmiotów po mocno zaniżonych cenach żeby tylko jak najszybciej się sprzedały, te działania przyczyniały się do ciągłego spadania mediany, przez co teraz regularni handlarze sporo tracą, bo muszą sprzedawać rzeczy za dosłownie marne grosze.
Popieram kolegę powyżej, ponieważ tak samo jak on - pamiętam czasy, kiedy z targu szło wyciągnąć porządne pieniądze, nie to co teraz.
Pozdrawiam i dziękuję za wypowiedź.
Więc tak:https://forum.pokewars.pl/thread-131.html

Z punktów honoru bym nie znosił ograniczeń,aby gra zarabiała,ale z yenow jak najbardziej bym zniósł ograniczenia.

Plusy:
- Targ ruszy,a jeżeli targ ruszy to ludzie znowu będą chętni trenować większość ilość pokemonów, a jeśli będą chętni trenować większą ilość pokemonów to będę chętni na turnieje,a jeżeli będą chętni na turnieje to będą chcieli ulepszać pokemona przez co warsztat i targ rusza.
Nic nie zmienią bo bym zarobił no cap
Gdybyś dawał takie ceny jak kiedyś? Też by zdejmowali i byś nie zarobił KappaPrideUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości