Wyzwania czasowe 2.0

34 Odpowiedzi, 28546 Wyświetleń

Pytanie co w przypadku braku osób do zaliczenia zadania czasowego/ osiagniecia… zapisze się za mało osób… osoba która jest zapisze się i klika jest karana za udział… przewidziana jest opcja bot lub 1/2 nagrody?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2022, 03:07 PM przez Crisss.)
Zawsze coś nowego
@Crisss, teraz to działa tak że jak mamy za mało osób to wyzwanie się nie odbywa.
Ok Dzieki za odpowiedz
- Wyewoluj najwieksza ilość pokemonów typu (...)

- Wyewoluj najwieksza ilość pokemonów typu (...)

- Wyeolwuj jak najwięcej pokemonów typu (...)
- Spotkaj jak najwięcej pokemonów o minimalnej wadze (...)
- Spotkaj jak najwięcej pokemonów o maksymalnej wadze (...)
- Stocz jak najwięcej walk sparingowych.
- Stocz jak najwięcej walk drużynowych.
- Wygraj jak najwięcej walk sparingowych.
- Wygraj jak najwięcej walk drużynowych
- Spotkaj jak najwięcej zdarzeń lokacyjnych
- Sprzedaj jak najwięcej pokemonów typu (...)
- kup jak najwięcej Berry o nazwie (...)
- Wylecz jak najwięcej pokemonów.
- Wędruj jak najwięcej razy po lokacji
( Miasto, łąka, śniegowa, morska itd)


To wszystko co dałem radę wycisnąć z gry, a jakby jakieś miały sens można wykorzystać
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.09.2022, 12:29 PM przez Dziekan.)
Mały update z prac:
- wyzwania są napisane od nowa i działają już tak jak te które mamy obecne. Plus jest taki że mamy bardziej elastyczny kod i nową strukturę bazy wyzwań, który pozwoli na dodanie wszystkich nowości.
- Zakładka z podglądem dla widzów jest prawie gotowa.
- Zakładka z planowanymi wyzwaniami, historią oraz podglądem szczegółów wyzwania z przeszłości jest gotowa. Wymaga jeszcze jedyni poprawek wyglądu
- Zakładka z rankingami również jest gotowa ale jeszcze wymaga sporo pracy od strony technicznej. Zliczanie punktów, reset rankingów i rozdawanie nagród - to jest to co trzeba jeszcze zrobić.
- Obstawianie zwycięzcy. To jest gotowe jakoś w 50%.

Mam też pytanko.
Czy waszym zdaniem podczas obstawiania zwycięzcy powinna być informacja ile osób na kogo postawiło czy lepiej ukryć tą informację?

Obiecałem screeny ale narazie same wyzwania wyglądają tak jak poprzednio a nowa zakładka jeszcze nie wygląda na tyle żebym chciał się nią chwalić Tongue Niebawem coś wrzucę.
Cześć,

moim zdaniem nieziemsko dobrą nagrodą za te czasówki poza nagrodami pieniężnymi pokroju ~5kky czy też drobniejszych sum ph byłby boost do hodowli w wysokości powiedzmy 5% na pokemony złapane tego samego dnia.
W zamyśle od razu sugeruję ludziom którzy braliby udział i mieli tyle samozawzięcia wypchanie boxa pokami tego dnia gdy planują wygrać i sprzedać je po buffie.
Czy zrobi to wielką różnicę? Nie. Czy sprawi że gracz poczuje, że uzyskuje jakąś przewagę za swoje starania? Jak najbardziej.
Ale to już drobna sugestia z mojej strony. Nie gram na tyle, żeby być rzetelnym źródłem informacji
Dawno nic tu nie pisałem, a prace cały czas trwają. Obecnie jestem już na etapie ostatnich szlifów, dobierania nagród i testów. 

Cały projekt trwa bardzo długo ze względu na to, że przy okazji samej rozbudowy wyzwań robię ogromną ilość poprawek i przepisuję część modułów gry, ponieważ były przestarzałe i trudne w rozwoju. Z bonusów do wyzwań czasowych wyszedł cały duży system bonusów, który będzie w sobie zawierał obecne bonusy eventowe typu 2 x exp, bonusy zdobywane przez wyzwania czasowe oraz nowe bonusy dnia które będą losowe na dany dzień(to wyjdzie pewnie trochę później ale już działa).

Nowe wyzwania będą się odbywały co godzinę z wyłączeniem czasu między 22 a 06 rano. Będzie ranking ogólny oraz ranking sezonu. Sezony trwają miesiąc i jest za nie przyznawana odznaka oraz nagrody. I właśnie o te nagrody chciałbym Was zapytać. Co Waszym zdaniem powinno być nagrodą za miesiąc zmagań w wyzwaniach?

Poniżej wrzucam Wam kilka screenów z tego jak wyglądają obecnie wyzwania.


[Obrazek: Zrzut-ekranu-2023-01-30-o-13-24-21.png] [Obrazek: Zrzut-ekranu-2023-01-30-o-13-24-33.png] [Obrazek: Zrzut-ekranu-2023-01-30-o-13-24-47.png] [Obrazek: Zrzut-ekranu-2023-01-30-o-13-24-54.png] [Obrazek: Zrzut-ekranu-2023-01-30-o-13-31-22.png]
Cytat:Podbijam temat tylko dlatego, że poszedł w zapomnienie. Omawiajcie co tam chcecie, za jakie bonusy byście chcieli widzieć w grze itd. itp. Bo potem znowu wyjdą, że będą niezadowoleni gracze z takiego updejtu.
Dzień dobry jak z tych graczy bez chatu 
Mam propozycję czy wprowadzicie może okienko to takie na pasku na lewo że można dołączyć a nie że nagle wyskakuje okieno na środku  które przypadkiem się przekilikywuje



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości