Warsztat - poprawki

2 Odpowiedzi, 3037 Wyświetleń

Cześć,
Myślę, że warsztat powinien dostać nieco aktualizacji. Nie mam na myśli jakihś wielkich zmian. Raczej wizualne, ale poprawiające komfort użytkowania.

1) plany do produkcji w formie kafelków, na tyle dobrze dobrane rozmiarowo, aby zmieściły się na jednej stronie na komputerze jak i wersji mobilnej.
Dopiero po kliknięciu w dany kafelek, powiedzmy z miksturą doświadczenia, rozwijałby się plan ze składnikami na jego wykonanie

2) gdy taki plan już się rozwinie i mamy podane informacje, czego i ile nam potrzeba, fajnie by było widzieć obok w nawiasie aktualny stan jaki posiadamy w plecaku danego składnika.

Myślę, że w dużym stopniu poprawiło by to komfort w użytkowaniu.
<? php echo ''Posiadasz aktualnie'.$pecha_berry."pecha berry';
?>

W sumie to by było wszystko co zmienia w 2 pomyśle za to w 1 nie do końca rozumiem ale kwestia rozmiaru w % i tyle. Czy mobilka czy nie procent zgadzać będzie się.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
(30.09.2022, 09:10 PM)Piter napisał(a): <? php echo ''Posiadasz aktualnie'.$pecha_berry."pecha berry';
?>

W sumie to by było wszystko co zmienia w 2 pomyśle za to w 1 nie do końca rozumiem ale kwestia rozmiaru w % i tyle. Czy mobilka czy nie procent zgadzać będzie się.
Chodzi o to, że na mobilce plan jest na cały wyświetlacz i przewijasz wszytko dopóki nie znajdziesz tego, co cię interesuje. A tak, jak opisałem to na początku, po prostu dużo lepiej by funkcjonowało na mobilce, a na PC by też to nie zaszkodziło.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości