Drobne usprawnienia

4 Odpowiedzi, 4168 Wyświetleń

Cześć, wrzucam pomysły na drobne usprawnienia dla rzeczy, które powtarzane często stają się dosyć irytujące.
Oczywiście są to drobiazgi, ale fajnie jakby administracja miała to na uwadze.

1. Event: gdy już wybierzemy poziom trudności na evencie, to po otwarciu zakładki eventowej niech się domyślnie otwiera ten wybrany poziom.
2. Pokedex - podgląd pokemona: niech lokacje spotkań pokemonów będą linkami do tych lokacji, a nie zwykłym tekstem.
3. Profesor Samson - dodanie na zakładce głównej terminu zakończenia sezonu. Ja już nie pamiętam kiedy się kończy, a nowi gracze w ogóle nie będą wiedzieć.
4. Battle factory - sortowanie ataków alfabetycznie + usunięcie duplikatów (dodatkowo można by też w nawiasie wpisać moc ataku). Mnie to osobiście frustruje gdy wiem, że pokemon ma dany atak, ale nie mogę go szybko znaleźć, bo u różnych pokemonów znajdują się w różnych miejscach.
5. Targ - automatyczne ponawianie wszystkich wygasłych ofert. Otwieranie kilkanaście czy więcej ofert osobno i ich ponawianie jest męczące.
6. Tryb dzienny/nocny - można to jakoś poprawić, żeby się to co jakiś czas nie resetowało (lub było zapamiętane przy zmianie urządzenia)
7. Zapisywanie ustawień pokemona na turniej - może trochę większa zmiana. Chodzi o to, żeby jednym kliknięciem można było ustawić mu wybrane przez nas mikstury/przedmioty/ataki. Mając więcej pokemonów jest to zajęcie czasochłonne.

Zaoszczędzony czas można poświęcić na klikanie Smile Jeśli coś mi jeszcze wpadnie do głowy to dopiszę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.10.2022, 11:48 AM przez Alex.)
5 nie za bardzo co do reszty jak najbardziej się zgadzam.
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
Dobrze by było gdyby do 1. Eventu jeszcze pokazywały się niezrobione zadania przez nas, a zrobione zadania w osobnej kategorii, bo tak to idzie się przewijać przez całą listę. (Co z tego, że można przypiąć konkretne zadania do menu. Jak małe czcionki praktycznie nie widać na pc dobrze, zwłaszcza długie teksty. )

2. Linki? Nie najlepiej jakaś kafelka z lokacjami i w jakich wyspach ono jest? + Skasowałbym podgląd opis lokacji eventowych.

3. Oj tak przyda się, ogłoszenie hrsa zniknęło gdzieś z terminem. (P.S znalazłem)
Resety sezonów Samsona będą odbywały się automatycznie:
- 1 Marca
- 1 Czerwca
- 1 Września
- 1 Grudnia
o godzinie 20:00.

4. Przyda się taka zmiana, bo jest dla nowych graczy też co dużo pomoże w dobieraniu ataków dla pokemona w BF. Tylko dalej kwestia, że oni nie wiedzą który atak jest specjalnym atakiem, a co jest fizycznym. Może kolor jakiś?

5. Nie jestem do końca tego przekonany, ale wypadałoby mieć taką opcję dla graczy z Premium.

6. O ile pamiętam to trzeba czyścić ciastka w przeglądarce, żeby się nie przestawiało samo. Ale tak - > taka opcja przyda się. Choć sam mam inne tło. ;p

7. Jestem za. + tworzenie do trzech drużyń w zakładce Twoja drużyna -> jedna do polowania w lokacji, druga do walk drużynowych (czyli same trenowane pokemony) i trzecia opcjonalnie do twoich potrzeb (np. ulubiona drużyna)
Przeniosłem do omawianych.
Propozycje bardzo fajne. Będziemy stopniowo dodawać Smile
Propozycje które mogą ułatwić codzienność:
- w oknie lokacji wstawić puste pola jak w skrzyniach, do zapełnienia się spotkanymi przedmiotami/berry. Może to zastąpić funkcjonujące lepiej lub gorzej mapki dropu w stow.

- w boxie przy pokemonie (nazwie) wprowadzić oznaczenie kolorystyczne i/lub typ. Pomoże przy wybieraniu poków do Turku, oraz przy oddawaniu sh pokow do zadań Samsona

- bf po wybraniu pokemona super jak by był odnośnik do jego ataków i ich mocy np w formie rozwijanej listy. Klikasz poka i pokazuje się lista atakow z ich mocą.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości