początki w grze

6 Odpowiedzi, 5383 Wyświetleń

Witam. Z racji ze jestem graczem z tygodniowym stażem, a w wysyłanym przez wszystkich (jak na moje bardzo marnym) poradniku nie ma odpowiedzi na nurtujące mnie pytania postanowilem zapytać tutać:

1. Posiadam 18mln pieniedzy, lepiej zainwestować część w pokemona startera trenując go, czy zakupić jakiegos na markecie (jeśli tak to jakiego najlepiej, na co zwracać uwagę)
2. Czy region w którym się znajduje wpływa na dalszy rozwój mojej postaci?
3. Czy opłaca się trenować liderowi skille? Słyszałem od graczy różne opinie, jednak mam wrażenie ze sa one mocno sarkastyczne. jedni mówią zeby trenować tylko życie i speed, inni ze wszystkiego po trochu
4. Jaki jest sposób na zarabianie oprócz ciągłego łapania pokemonow?
1. Posiadam 18mln pieniedzy, lepiej zainwestować część w pokemona startera trenując go, czy zakupić jakiegos na markecie (jeśli tak to jakiego najlepiej, na co zwracać uwagę)

-> Ja bym odstawiał yeny by kupować konto PREMIUM Max jeśli tego nie masz, a jeśli masz to oszczędzaj yeny, wbijaj 130 lvl pokowi różnymi sposobami. Jeśli twój pokemon pada w dziczy to moznaby zainwestować coś w pokemona, może być to twój ulubiony. Praktycznie wszyscy polecają Snorlaxa do dziczy pod hp, atak i speed.

2. Czy region w którym się znajduje wpływa na dalszy rozwój mojej postaci?

-> Moim zdaniem jest lepiej zaczynać od Kanto gdzie poziom Oaka jest bardzo łatwy aż do nastepnych regionów, dotyczy się też to pokonywanie bossów. Jeśli będziesz miał odblokowane dalsze wyspy to możesz zawsze coś złapać Shiny Pokemona do Samsona i na tym obracać zyski tak jak to większość graczy to robi.

3. Czy opłaca się trenować liderowi skille? Słyszałem od graczy różne opinie, jednak mam wrażenie ze sa one mocno sarkastyczne. jedni mówią zeby trenować tylko życie i speed, inni ze wszystkiego po trochu.

Tak, to jest sarkastyczne. Jeśli trenujesz Pokemona do turnieju to zawsze jest lepiej inwestować w dwie statystyki. np. 10.000 HP i reszta w prędkość albo 1700 ataku / ataku specjalnego i reszta w prędkość.

4. Jaki jest sposób na zarabianie oprócz ciągłego łapania pokemonow?

-> Możesz kombinować z targiem, choć jest ono czasochłonne by nauczyć się rzeczy jak obserwacja co będzie lepszym zyskiem, a czego stratnym. Rynek jest ciągle zmieniany, widełki praktycznie cały czas się zmieniają, a w eventach to jeszcze bardziej.
(20.11.2022, 11:27 AM)kadeyan napisał(a): Witam. Z racji ze jestem graczem z tygodniowym stażem, a w wysyłanym przez wszystkich (jak na moje bardzo marnym) poradniku nie ma odpowiedzi na nurtujące mnie pytania postanowilem zapytać tutać:

1. Posiadam 18mln pieniedzy, lepiej zainwestować część w pokemona startera trenując go, czy zakupić jakiegos na markecie (jeśli tak to jakiego najlepiej, na co zwracać uwagę)
2. Czy region w którym się znajduje wpływa na dalszy rozwój mojej postaci?
3. Czy opłaca się trenować liderowi skille? Słyszałem od graczy różne opinie, jednak mam wrażenie ze sa one mocno sarkastyczne. jedni mówią zeby trenować tylko życie i speed, inni ze wszystkiego po trochu
4. Jaki jest sposób na zarabianie oprócz ciągłego łapania pokemonow?

1.Mozesz cześć dać w pokemona na pewno zmniejszy to koszty leczenia po 10 poziomie bo nie będziesz ciągle przegrywać.
2.Raczej nie aczkolwiek każdy region jest dobry pod co innego w galar klikają teraz sporo gracze jednak dla nowych może być to trudny region polecam Unove.
3.Nowe ataki z zasady są lepsze od wcześniejszych więc tak 
4.Targ kupisz taniej sprzedaż drożej jest to w aktualnych czasach utrudnione ale da się
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
a czy lepiej kupic jakiegos pokemona z wysokim lvl, polować nim i łapac pokemony z wiekszym lvl co przelozy sie na wiekszy profit?
Tak kombinuje ale nie wiem jak to wyjdzie w praktyce, bo jakiegos do 15mln moge kupic
Nie możesz kupić pokemona który ma większy poziom niż twój dotychczasowy największy poziom pokemona. Przykładowo ma 110 poziom pokemona, nie możesz kupić 111
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz
trenuj coś lepszego niż starter osobiście polecam ci riolu i trenuj atak i hp potem speed bież udział w turniejach a zarabiac możesz sprzedając rzeczy na targu i znajdź sobie aktywne dobre stowarzyszenie które pomoże ci się piąć w górę
mówimy o treningu za 18kk... chodzi tu o początkowego pokemona do dziczy. 18kk to Riolu kosztuje (jeśli nie poprawcie mnie) w każdym razie nawet to co mówisz atak i hp od kiedy? atak + speed, hp + speed, hp, ewentualnie wyżej obronki to są taktyki na turnieje z tymi co powiedziałeś z grupy nie wyjdziesz Tongue
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości