Podobał Ci się event?
Tak
40.00%
6
Nie
60.00%
9
Nie mam zdania
0%
0
15 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Event: Biały Mróz

15 Odpowiedzi, 14294 Wyświetleń

Słabe legendy xD
Ciężko mi jest zadecydować który poziom wziąć. Zrobiłem pierwszy, ale miałem trochę niedosyt.
Luźne pytanie czy jednak dałoby się zaprojektować tak poziomy, by można było po skończeniu np. pierwszego poziomu mieć możliwość wejścia na drugi poziom.
By poziomy nie były wybierane, a można było awansować stopniowo na kolejne.
(09.03.2023, 04:47 PM)cursed2.0 napisał(a): W zeszłym roku można było dostać za punkty poki samsonowe z pełną salką.
I to było super. Fajnie jakby to wróciło.

Nie wrócą tylko dlatego, że nie były fair play dla ludzi którzy kluli te pokemony do Samsona z salką które można było nabyć trochę drożej, ale i należne dla nich za cierpliwość z opiekami jajek. 


Cytat:Mochikanin
Zadanie ze złapaniem pokemona z nauczonym atakiem Water Shuriken - chyba, ktoś nie zna do końca tej gry a tworzy Event.

No cóż, zdarzają się błędy i nie raz tak będzie. Miało być tylko nauczenie ataku Water Shuriken, a nie złapanie już nauczonego ataku Water Shuriken Pokemona (to jest niemożliwe.) Nie ma co oczekiwać, że kiedyś będzie event bez błędów na starcie. 



Cytat:========
I tak zgadzam się z niektórymi wypowiedziami, zwłaszcza te tematy o legendach w sklepiku eventowym. Nic więcej, nic dodać. Każdy ma inne odmienne zdanie co do eventu tylko dlatego, że każdy miał lub nie miał szczęścia co do znalezienia tych trudnych wydarzeń i to jeszcze konkretnego wydarzenia jednego z kilku. (lider sali tm, handlarz, glastrier, nauka ataku i opcjonalnie = weavile, abomasnow) 
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.03.2023, 07:13 PM przez Tru3c. Powód edycji: zmiana czcionki... )
Dałem na TAK gdyż uważam ze event był dobrze dopracowany aczkolwiek odznaki za eventy powinny być nie tylko za zagadki ale też za punkty eventowe od 2 tys minimum aby każdy mógł mieć jakąś pamiątkę z takich właśnie eventów
Według mnie Event należał do zdecydowanie trudniejszych w jakich brałem udział. W głównej mierze oparty na szczęściu. Na błędy nie ma co tracić czasu, są co Event, normalna sprawa - tak samo jak dodanie w międzyczasie berry do każdej lokacji z powodu narzekań graczy ze nie ma tej berry na rynku i słabo dropią.

Bloker w postaci przegrania z shiny - jeśli się klikało którąś godzinę ciężko było przegrać Big Grin Pomijając szczęście bo przecież trzeba go spotkać Smile <- nie mniej ciekawe zadanie!
Kolejny bloker w postaci spotkania 10 shiny podobna sytuacja co wyzej
Zadanie z przedmiotami z ostatniej wyspy bym powiedział ze kozackie ale by mnie zjedli, chociaz wartosc nieco za wysoka.

Z perspektywy czasu idzie zauważyć ze eventy stają się coraz trudniejsze, aby je ukończyć trzeba włożyć coraz więcej czasu. Cena legendy w sklepie do jakosci wypada kiepsko. Proponuję 2 zestawy legend w sklepie jedne tansze, słabsze 'wersja dla biednych' oraz za wiekszą ilość punktów zdecydowanie bardziej grywalne.

Zadania ukryte łatwe do zrobienia samemu bez pomocy znajomych, na plus.
Zdecydowanie za mało shiny do oddania w zadaniu.
Zadanie poboczne rankingowe 1 robiło sie zbyt szybko. Albo zwiekszyc wartosc, albo z kazdym oddaniem zadania zwiekszac te wartosc o jakis %.
Zadanie z 3 Glaceonami.. Beda zalegac w boxie tak samo jak blissey z któregos eventu.
Dałbym zdecydowanie wiecej mikstur do stworzenia badz/i/lub do oddania.
Zadanie ze sprzedaza itemkow w plecaku na plus, idzie sie wyzbyc smieci z niego ->zwiekszył bym ilosc.
Na plus jest fakt iz Boss nie zjadał PA, można było się pobawić z kombinacjami.

Miejmy nadzieje ze przyszłe eventy będą nieco prostsze a sklepy bardziej obfite w różne pokemony, nie tylko w poki do samsona i paręnaście pokow które pojawiają się praktycznie co event Smile

Oczywiście moja opinia oparta o najtrudniejszy poziom eventu.
I event oceniam dość pozytywnie Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2023, 07:05 PM przez Ambitny Pokutnik.)
Dla mnie event z tych gorszych. Masa błędów, wydaje mi się że więcej niż w poprzednich, a przecież było huczne ogłoszenie że przesuwacie o tydzień żeby dopracować.
Za dużo zadań na szczęściu opartych, jak już są takie zadania to dodatkowo powinno być, tak jak w jakimś innym evencie było, że albo znajdujesz coś albo wykonujesz np. 5k wypraw.
Cena za legendy ok, ale są bardzo słabe i monotematyczne, jak miały być woda/lód to jest Urshifu (Rapid Strike Style), Palkia, Articuno, a daliście Phione i Manaphy które są bardzo podobne. No szkoda.
Lokacje też dosyć monotematyczne (głównie wodne pokemony), a do legend chyba miałem ogromnego pecha bo i w pierwszej i drugiej lokacji, mając tam po 38k i 20k wypraw, mam nie odkryte legendy. A eventowego poka spotkałem jednego raz, także przeklinam tego co na mnie klątwę rzucił Big Grin.
Ukryte zagadki mogły by być trudniejsze, w sensie wymagać czegoś więcej niż klikania w lokacji, np klucie pokemona, sprzedanie przedmiotu Rowanowi.
Zadanie z przegraniem z shiny dosyć absurdalne, bo nie dość że one nie pojawiają się często to jeszcze trzeba z nim przegrać, czyli go nie złapać, a i w team trzeba było mieć słabego pokemona który może z nim przegrać i trzeba klikać ostrożnie żeby przypadkiem nie zaatakować shiny normalnym pokemonem który by wygrał. Słabe to zadanie było.
Na plus na pewno pozbycie się przedmiotów i shiny z boxu. Wydarzenie Weavile przyjemne, a przy berry od Darumaki przydała by się informacja jakie to berry dostaliśmy od niego.

Generalnie fajnie że event był, ludzi grało dużo więc było dosyć ciekawie poza eventowo.
Witam
Ja mam takie pytanko bo nie wiem jak mam ocenić event. Czy to prawda że twórca czy współtwórca zwał jak zawał(ktoś kto znał pytania,drop itp.) wygrał event ? Bo jak tak to chyba jak gram od 2016 pierwsza taka sytuacja. Beth jak robił event to nawet w top 50 nie był. Jak to prawda co piszą to słaba sytuacja...



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości