Podobał Ci się event?
Tak
40.00%
6
Nie
60.00%
9
Nie mam zdania
0%
0
15 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Event: Biały Mróz

15 Odpowiedzi, 14266 Wyświetleń

Cześć, w tym temacie możecie umieszczać opinie na temat ostatniego eventu Biały Mróz.
nagrody w formie oaków za top 50 powinny być większe
Wiedząc że nie mam czasu klikać świadomie wybrałam 1 poziom trudności eventu. Co za tym idzie mniej odwiedzin w lokacjach. Stąd moje spostrzeżenie. Zadania które są do znalezienia i zrobienia w lokacja h też powinny mieć dostosowany poziom do wybranej ścieżki trudności.
bardzo ciekawy event, lecz mniej ciekawy od poprzedniego, dalbym 7/10.
Zacznę od tego co mi się nie podobało.

1. We wcześniejszych eventach mieliśmy wydarzenia lokacyjne które były pozytywne, a to dostawałeś oaki, wymianę za berry itd. Teraz mieliśmy lege która zabierała cały PA i potem Abomasnowa, który też miał negatywny wpływ na PA. Rozumiem tematykę eventu, ale uważam, że przyjemniej byłoby gdybyśmy jednak dostali coś niż nam było to zabierane.
2. Nauczyciel TMA z którym duża ilość osób miała problem - chyba od początku lepiej dać większą szansę % na spotkanie wydarzenia niż męczyć graczy i kilka x w ciągu eventu zwiększać drop.
3. Zmniejszony drop shiny - mogę być w błędzie i po prostu nie mieć farta przez tydzień, ale odczułem że pojawia się ich mniej. Było też o wiele mniej poków do Samsona, a to eventy głównie generowały wcześniej te poki. Sami dobrze wiecie, że na targu nie ma ich dużo.
4. Słabe było to, że nie podaliście ile pkt potrzeba na legę.
Co mi się podobało :

1. Miałem najtrudniejszy poziom i przy niektórych zadaniach rzeczywiście go odczułem.
2. Czas trwania eventu(8 dni) jak najbardziej wystarczający
3. Punkty za Legi sa ok. Sam wbiłem trochę ponad 8k i na prawdę trzeba się sporo namęczyć żeby wbić 7k - łapałem większość itemów w balle które gwarantowały 100%.

P.S. Szkoda, że daliście tak tragiczne Legi za punkty bo nikt ich nie chce trenować i każda praktycznie jest na targu. Może następnym razem warto dodać nam trochę trudności i dać 7500pkt/8000pkt ale dać lepsze Legi?


Wiem, że jest dużo osób w które nie chcą widzieć tylu legend w grze, ale to moja opinia. Mnie te Legi napędzają do klikania Smile

Powodzenia ! Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.03.2023, 09:31 AM przez OvOjno.)
Co do legend które napisal OvO, to prawda, ewentualnie zrobic gap gorsze legendy za 7k a te lepsze za 9k
Hej  Wink
Na wstępie chciałbym przywitać i pozdrowić wszystkich poke maniaków z tej gry Wink

Jeśli chodzi ogólnie o cały ten event, to oceniam go miernie, i maksymalnie mogę dać note tylko 4/10 głównie z uwagi na pierwszy etap gry i tych nauczycieli TM(masakra!) a także za te słabe Legi, które zniechęciły mnie do lepszego klikania :/

Poza tym, uważam, że event był ciekawy Smile
Jeśli chodzi o te Legi, to według mnie, powinniście zmniejszyć ich ilość i dać do sklepiku np. 2 lub 3 takie słabsze za te 7k pkt i oprócz tego, dać taką jedną bardzo fajną Legę od 8,5 k pkt Wink Wtedy było by ok Smile

Zapomniałem tutaj dodać, że bardzo byłem rozczarowany, że w Sklepiku Eventowym nie było możliwości kupna za punkty Eventowe - BILETÓW DO ZADAŃ CODZIENNYCH :/ na które nie tylko ja, ale też wielu innych graczy - BARDZO LICZYLIŚMY, że się znajdą w Sklepiku EventowymSmile
Zarówno dla mnie, jak i dla pozostałych dobrych i aktywnych graczy z tej gry, takie Bilety do Zadań Codziennych - to jest Podstawa do Bardzo Aktywnej Gry, a co za tym idzie, do Sporego Klikania! Smile Przecież o to Wam Twòrcom też chodzi, aby była większa aktywność graczy w grze Smile Bardzo proszę(jeśli to jest możliwe)aby takie Bilety do Zadań Codziennych, były dodawane do każdego kolejnego Sklepiku Eventowego, było by to na pewno Super! Z góry Bardzo Dziękuję! Smile
 

Życzę powodzenia w dalszym udoskonalaniu tej fajnej gry i pozdrawiam również Ciebie Alex Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.03.2023, 10:24 AM przez BlueWay. Powód edycji: Zapomniałem napisać o bardzo ważnej rzeczy :) )
Ewent był zdecydowanie za trudny jeśli chodzi o wybór poziomu amatorskiego. Zadania na szczęście przeważały aż za bardzo. Naprawdę osoby zaczynające grę co sugeruje opis by go nie skończyły. Mam nadzieję że późniejsze będą trochę prostsze
W zeszłym roku można było dostać za punkty poki samsonowe z pełną salką.
I to było super. Fajnie jakby to wróciło.
Niestety Event 3/10.


Minusy:

Pierwszą lokację trzebabyło robić tyle czasu co drugą i trzecią razem wzięte (taki fajny pomysł z nauczycielami TM).TMnauczycieli TM

Zadanie ze złapaniem pokemona z nauczonym atakiem Water Shuriken - chyba, ktoś nie zna do końca tej gry a tworzy Event.

Legendy na tyle słabe, że zniechecało od razu do dalszego klikania.

Bez sensu nowe zdarzenia lokacyjne.


Plusy:

Fajenie, że się jakiś Event odbył.
 nauczycieli TM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości