Cena legend

7 Odpowiedzi, 5755 Wyświetleń

Witam, ceny legend są mocno poniżej normy(moim zdaniem), a to zmniejsza "prestiż" tych pokemonów 
Przychodzę z inicjatywą, która może naprawić wartość legend i jednocześnie zachęcać graczy do dalszego rozwoju/zostania na dłużej.
Polega to głównie na okazjonalnym sklepie z legendami, który będzie występował po evencie (okazjonalnie), z tym że tutaj zamiast punktów eventowych będziemy oddawać poki do Samsona (IV)
Może to działać +/- na tej zasadzie, że system będzie wyliczał cenę, którą daje Samson i
dodawał/sumował ¥ za te poki w "legendarnym depozycie"
Chodzi o to, że osoba chcąca kupić legendę z tego sklepu będzie oddawała poki Samsonowe, aby uzyskać legendę
Ceny legend będą narzucone, co skutkuje podbiciem ich wartości na targu, osoba kupująca legendę podczas tego wydarzenia nie będzie chciała sprzedać danej legendy poniżej wymaganej ceny (poki samsonowe też mają wartość, więc nie będzie to wymiana bezwartościowego poka na legendę, a tym bardziej, że będzie możliwość oddania tylko poków z IV poziomu trudności).
W Samsonie oprócz ¥ są jeszcze przedmioty i oaki, więc uważam, że sumowanie ¥ jest uczciwym sposobem na zdobycie legendy.
Wydarzenie to będzie mogło działać na tej samej zasadzie co legendarna loteria, a występować będzie dany czas po evencie (nie po każdym) i poki w tym sklepie będą odpowiadały tym, które były w sklepie podczas wymiany punktów.
Poków do tego poziomu trudności w Samsonie nie ma za dużo na serwerze, a szansa na ich spotkanie przeważnie jest niska.
Co uważacie o tej inicjatywie?
WSZYSTKIE DANE SĄ PRZYKŁADOWE, WIĘC MOŻE TO WYGLĄDAĆ INACZEJ.
To jest tylko szkielet pomysłu Tongue
30setek baranów miałem z czego 20setek baranów zjadłem w tym 4 śmierdzące, żyje i mam się dobrze.
(19.03.2023, 08:17 PM)Walenty napisał(a): 30setek baranów miałem z czego 20setek baranów zjadłem w tym 4 śmierdzące, żyje i mam się dobrze.

Widzę że teraz aktywność jest i kreatywność też...
Ceny są takie, jaka jest sytuacja na rynku. Zawsze tak jest. Aby zwiększyć wartość legend, należy zmniejszyć ich ilość.
Jeśli o ceny legend to jestem na tak, ale jeśli chodzi o rozwiązanie to jestem na nie.
Trzeba ich po prostu rozdawać mniej. Kiedyś były rozdawane w dość powolnym tempie i szybciej legendy "umierały", bo gracze z nimi przestawali grać niż zostawały rozdawane. Ale faktycznie teraz trochę za łatwo są rozdawane moim zdaniem. 
Ociupinkę obniżyć podaż i będzie git.
Cena legend jak jest - ci gracze sami zaniżyli wartość legend. Byle szybko opchnąć - i takie są skutki.
Nie ma to jak zwalić na grę zamiast na graczy którzy byli temu winni,.
(01.04.2023, 04:30 PM)Tru3c napisał(a): Cena legend jak jest - ci gracze sami zaniżyli wartość legend. Byle szybko opchnąć - i takie są skutki.
Nie ma to jak zwalić na grę zamiast na graczy którzy byli temu winni,.
Brak popytu to spadek ceny. Skoro można przebierać w ofertach legend to oczywistym jest, że cena spada. Kto ustala jak dużo legend jest rozdawanych?
czy ja wiem legendy chyba nadal nie mają jakiegoś pewnego zysku a Samson no to zawsze kupi stary dobry koleżka
"Największym powodem do chwały nie jest nigdy nie upaść, ale umieć podnieść się za każdym razem, kiedy upadniemy." - Konfucjusz



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości