Propozycja aktualizacji skupu przedmiotów.

1 Odpowiedzi, 515 Wyświetleń

Pomysł który moim zdaniem był by idealny do  zapobieganiecia rozsypaniu się targu i utrzymania przedmiotów przy wartości myślę że na długi długi czas .
Mianowicie pomysł polega na tym żeby całkowicie zmodyfikować skup u Rowlena czy jak mu tam xd dodać mu wszystkie przedmioty jakie można sprzedać i cenę taka której przedmiot jest opłacalny do sprzedaży nawet po minimalnej cenie jaka chodzi po targu .
Np.kr normalny jego cena był w widełkach 19-23kk dać mu że skupuje po np 18 /17kk .
Ognisty owoc chyba tam między 10/14kk to np.8/9kk u Rowlena i tak dalej z każdym przedmiotem. Zostawić to że skupuje co sobotę niedzielę .I dać mu np 30 losowych przedmiotów by tak co tydzień się zmieniały .
W przypadku Berry zostawił bym tak jak jest albo 100k każde Berry bo to często wypada tak jak i przedmioty z pokemonów . Na tym przykładzie nikt by nie zaniżał cen na targu bo to by było wgl nie opłacalne skoro npc daje cenę wyższa niż zaniżony targ . Opcje skupowania pokemonów przez Rowlena całkowicie bym usunol ponieważ popyt na shiny poki jest do różnego rodzaju zadania ouka Samsona czy wyzwań wymagają tego. Na ten moment Rowlena to zakładka całkowicie nie opłacalna i nie wnosząca nic do gry bo raczej nikt z niej nie korzysta . Może w tym kierunku warto o tym pomyśleć by ją zaktualizować . Tak jak mówię moim zdaniem był by to bardzo dobry ruch w naprawie targu jak i ożywieniu gry na nowo.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2024, 08:53 PM przez Exoon.)
Ceny u Rowana zwyczajnie nie mogą być opłacalne bo to spowodowałoby wpompowanie yen na rynek gry i jeszcze mocniejsze zepsucie targu i ekonomii. Nie zależy nam też na sztucznym zwiększaniu cen na targu. Odrzucam.Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości