Czy podobał Ci się event?
Tak
23.08%
3
Nie
76.92%
10
13 głosów
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie

Event Zimowe Ferie Pokemon

14 Odpowiedzi, 2920 Wyświetleń
Wątek zamknięty 

Możę, skoro tak usprawniliscie tworzenie eventów a raczej tworzenie tematyk to może dacie graczom wybór między np 3fabułami(typ przewodni poków. legi, etc)
Bardzo słaby event , monotonność która w ogóle nie zachęciła do gry , ostatnio praktycznie przez 4 tygodnie nie wchodziłem w pokewars bo straciłem całkowity fun z gry jak zobaczyłem event myślałem , że w końcu coś się dzieje i warto wrócić. Jednak event był po prostu normalnym dniem klikania i nic więcej jedyna zaleta , że można było od roku uzupełnić zamrażalkę.
Event jeden z słabych oby Alex coś pomyślał by było jak kiedyś.Mi Sie nie udało niestety zdobyć 5.5 kk pkt bo czasu mi zabraklo bo w tygodniu pracuje jak każdy pewnie sprawdzę tego al bota z ciekawości jak mi taki event wyjdzie
Big Grin
Temat ucichł… podsumowanie event źle oceniany, pytanie czy będzie większa refleksja i poważne podejście do kolejnego. Jak widać AI nie poradziło sobie, a ktoś kto to dopuścił zaakceptował bylejakość

Nie mogłem zagłosować, ale mój głos jest na NIE

Innym aspektem jest to, że wiele osób nie wchodzi na forum nie zabiera głosu bo WIE że nic się nie zmieni i szkoda im czasu na kolejne nic nie wnoszące wpisy.

Był ostry wpis co się dzieje z grą, Alex sam pisałeś że to obserwujesz i tego się spodziewałeś… była jakaś refleksja i nagle bylejaki event z zapowiedzią małych korekt z dopiskiem teraz już tak będzie nie mam/y czasu.
Trudno o zaangażowanie i aktywność graczy przy takich zapowiedziach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2024, 10:37 AM przez Crisss.)
Kolejny event na pewno będzie w podobnej formie z tą różnicą że będzie lepiej wykonany. Wiele razy pisałem że eventy w nowej formie będą miały znacznie mniej zadań. Same wymagania zadań czy drop w lokacjach to jest coś co z każdym eventem będzie lepsze. Wiem że każdy liczył na coś wyjątkowego po prawie rocznej przerwie i chyba każdy uważał że każdy dzień podczas tego roku poświęciliśmy na tworzenie eventu ale nie tak to działa.
Nie tworzymy eventu tylko narzędzie do eventów, które pozwoli nam na tworzenie eventów dużo mniejszym nakładem pracy. Zamiast robić event od nowa za każdym razem to będziemy co event ulepszać narzędzie do ich tworzenia dzięki czemu każdy kolejny będzie lepszy. Zwyczajnie eventy nabrały takich rozmiarów że ich przygotowanie jest porównywalne z przygotowaniem aktualizacji z kolejną generacja. Różnica jest taka że generacja w grze zostaje, a event jest kasowany po tygodniu.

Wszystkim dziękujemy za opinie. Jesteśmy świadomi, że event nie wyszedł najlepiej. Każdy kolejny będzie lepszy.



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości