Handlarz

6 Odpowiedzi, 1004 Wyświetleń

Cześć, nie mam pojęcia czy ten wątek był już poruszany, ale nawet jeśli to nic nie szkodzi przypomnieć. Wędrując sobie spokojnie po lokacji mamy szansę napotkać Handlarza, który pozwala nam na wymianę przedmiotów. 
Przykład: Oddajemy 1 Magmarizer, a dostajemy 9 x Quickball... Na ten moment średnia cena za Magmarizer wynosi 7kky, a za 1 x Quickball 120kY...
Gdzie jest sens i kto kiedykowiek tego użył?
Moja propozycja brzmi: Zmniejszyċ szansę na spotkanie Handlarza, a wymianę wykonaċ odwrotnie. #freetm2137

~ Delirium


Załączone pliki Miniatury
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2024, 12:22 PM przez bednvrczyk.)
sens jest w tym, że gdy oferty były robione były ~ opłacalne. Problem polega na tym, że rynek się zmienia a czerwoni nie reagują. Handlarz, Rowan, codzienne, Samson... tak naprawde wszystko w pewnym sensie jest outdated bo nikt nad tym nie czuwa
(22.02.2024, 01:38 PM)Bugs Bunny napisał(a): sens jest w tym, że gdy oferty były robione były ~ opłacalne. Problem polega na tym, że rynek się zmienia a czerwoni nie reagują. Handlarz, Rowan, codzienne, Samson... tak naprawde wszystko w pewnym sensie jest outdated bo nikt nad tym nie czuwa
Więc pozostaje odwrócić wymianę. W ten sposób będzie można zdobywaċ przedmioty, których występowania nie znamy czy po prostu bez konieczności zmieniania lokacji. Big Grin Spodziewałem się takiej odpowiedzi, jednak stoję przy swoim, sens jak sam napisałeś "był" i już nie ma.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2024, 02:10 PM przez bednvrczyk.)
Uważam ,że handlarz powinien wymieniac się przedmiotami o tej samej klasie np: kryształ walki za kryształ robaczy lub magmarizer za elektrizer. Dodatkowo spoko by był jakby sprzedawał shiny pokemony lub wymieniał się nimi za np: runę ewolucyjną czy coś.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2024, 02:44 PM przez Herobone1337.)
(22.02.2024, 02:43 PM)Herobone1337 napisał(a): Uważam ,że handlarz powinien wymieniac się przedmiotami o tej samej klasie np: kryształ walki za kryształ robaczy lub magmarizer za elektrizer. Dodatkowo spoko by był jakby sprzedawał  shiny pokemony lub wymieniał się nimi za np: runę ewolucyjną czy coś.
Też o tym myślałem.
Jestem nowym graczem i mimo spotkania go wiele razy nie użyłem go. Jest to po prostu nie opłacalne i na chwilę obecną uważam, że ta mechanika jest po prostu bez sensu. Trzeba coś zmienić.
#freeTM2137 #muremzaTM2137 #uwlonicTM2137
(22.02.2024, 04:45 PM)szfarcenik napisał(a): Jestem nowym graczem i mimo spotkania go wiele razy nie użyłem go. Jest to po prostu nie opłacalne i na chwilę obecną uważam, że ta mechanika jest po prostu bez sensu. Trzeba coś zmienić.
#freeTM2137 #muremzaTM2137 #uwlonicTM2137

I chyba każdy tak uważa...
Pozdrawiam, Józefina  Rolleyes



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości