Ograniczenie ilości balli do rzucenia

2 Odpowiedzi, 389 Wyświetleń

Gram w tę grę już kawał czasu, nawet jeśli z równie dużymi przerwami. I co zauważyłem przez te lata, to jak bardzo OP są Swarmballe i Repeatballe, do stopnia, w którym Masterballe stały się praktycznie bezużyteczne. No bo po co taki Master, skoro takie Swarmy są wiele tańsze, a dzięki ich odpowiedniej ilości można każdego poka złapać?

Może nie jest to kwestią dla początkujących graczy, ale dla kogoś, kto już trochę pograł i nakupił ich na rynku? Jest to gwarancją złapania każdego Pokemona, bez konieczności tworzenia/kupowania Masterballi.

Proponuję zatem wprowadzić limit, powiedzmy, 15 Swarmballi i 10 Repeatballi do rzucenia na Pokemona, a nie, jak dotychczas - że można rzucać je bez ograniczeń.
Nie zgadzam się z tym pomysłem, gdyż masterball ma tylko funkcję łapania Pokemonów do Samsona. Pragnę przypomnieć, że swarmballe jest bardzo opłacalne w łapaniu poniżej 20 lvl Pokemona, a więcej niż 80 lvl (może trochę mniej) - Repeatballe.
To już zależy od gracza jakie ma preferencje łapania Pokemonów, a nie od Ciebie samego.
Ja też się nie zgadzam . poprostu to by było źle a POKEWARS by napewno straciło kolejnych graczy moim zdaniem



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości