Prace nad Galar

41 Odpowiedzi, 91160 Wyświetleń

@Sphinx z tymi biletami do rezerwatu da się prościej od strony mechanicznej ;V


Wystarczy, że czerwoni przy wykorzystaniu paska PA zrobią mniej więcej tak

if($bilet_do_rezerwaru_w_plecaku = 0) { }

I umieścili to, tak jak jest teraz, a pod tym - elseif - by wyświetlało to co mamy normalnie w lokacjach,  czyli info z brakiem PA i opcjami "Wróć", "Wędruj dlalej" i "Zjedz/Podetrzyj się biletem do rezerwatu" bo przecież pić go nie będziemy...


Kwestia "godziny" z kopiuj wklej, drobnymi zmianami i paru poprawek.


[EDIT]: Gdyby ktoś się zastanawiał - ma to na celu wykryć, czy w plecaku mamy jakieś bilety. Jeśli tak - korzystać można by było z nich, jak z oaków. Jeśli nie (czyli warunek IF byłby spełniony) - przeniosło by nas na kartę podróży do regionu jak to mamy aktualnie w grze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.02.2022, 07:29 PM przez MrRazz. Powód edycji: Poprawka wykasniająca )
"Podetrzyj się biletem do rezerwatu"
Big Grin chciałbym ten tekst zobaczyć

Ma to sens, jednak nie pomyślałeś o jednym, pozostanie przy biletach nadal blokuje codzienne otrzymywanie jednego biletu gdy masz już w plecaku co najmniej jeden. Zamieniając wszystkie inne bilety do rezerwatu na drinki ten problem niejako pozostaje, ale ogranicza sie to tylko do konieczności wyklikania tylko jednego paska jeśli niechcesz tracić podróży do tamtego miejsca, zaś w obecnej chwili musisz pozbywać sie wszystkich biletów bez możliwości gromadzenia bo inaczej przepada ci możliwości otrzymania codziennie jednego biletu.
@Sphinx w sumie fakt spowodowany, że dopiero teraz przyjrzałem się tym kilku ostatnim postom.

Ale to nadal można prościej - zamiast kombinować co w co zamienić, to może po prostu niech dodaje ten jeden bilet, bez względu na to czy mamy jakieś bilety w plecaku czy nie Wink

A jeśli potrzeba jakiegoś ograniczenia w ich zdobywaniu, to niech gra wykrywa czy logujemy się codziennie. Jeśli tak - +1, jeśli nie - nic. Wtedy unikniemy przypadku, gdzie na nieaktywnych kontach zgromadzą się setki, czy nawet miliardy biletów ;V
Jestem najlepszy w tym co robię,
a to co robię ładne nie jest!
Sphinx i razz macie uważam, że macie rację, co więcej bilety do rezerwatu ma się ze skrzynek zdobycie tej potencjalnej nagrody blokuje przyrost biletu codziennego … nagroda za logowanie +1 bez względu na posiadana ilosc biletów jestem na duuuzy plus oraz wprowadzenie mozliwosci klikania po użyciu biletu bez konieczności wchodzenia/wychodzenia/wchodzenia do rezerwatu

Pytanie czy bilety codzienne pomimo premium powinny być przyznawane codziennie czy tylko za dni w których gracz się zalogował … jestem za opcją ostatnią
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.02.2022, 09:13 PM przez Crisss.)
A no widzisz Razz, tak byłoby najprościej.
Jednak pamiętam że Alex był przeciwny takiemu pomysłowi bo coś tam (nie pamiętam już jak to argumentował) no ale żeby sie nie upierać przy swoim bo to i nie jest coś czego nieszłoby inaczej rozwiązać to zwyczajnie powstał mi w głowie pomysł z drinkami Wink
Szkoda tylko, że te bilety mamy w takim wypadku w skrzyniach (premium, eventowych i stowarzyszeń) i prezentach, co już nam je stakuje, przez co równie dobrze tego jednego może nie być Tongue

Jeśli serio chce się ożywić ten segment gry,  to nie powinno być "nie". Uważam to za łatwiejsze do realizacji, niż dodanie kolejnego itemu.

PS: W Samsonie są bilety do regionów, a czy nie ma też przypadkiem i do rezerwatu?
Jestem najlepszy w tym co robię,
a to co robię ładne nie jest!
Chyba nie ma…
@Crisss w takim wypadku to może i lepiej
Jestem najlepszy w tym co robię,
a to co robię ładne nie jest!
Niby może nie być, ja jednak nie lubie gdy mi sie coś marnuje/przepada, a właśnie jak nie wykorzystam biletów które mi wypadną ze skrzyń czy tam z innego miejsca to ten jeden niestety przepada Sad a mimo że rezerwat jest bardzo mało rozwinięty to jest jakaś tam szansa na to że wyciągnie sie stamtąd coś wartościowego, dlatego klikam.

Bilety do rezerwatu zdecydowanie są w nagrodach od samsona
https://gyazo.com/1238ce8bf0d518b8b964acd5876dc1d1
No to patrząc na to ile ich napływa, to argumentacja na "nie" nie powinna mieć miejsca w tym wypadku. Szczególnie gdyby dostawać ten jeden bilet tylko za regularne logowanie.
Jestem najlepszy w tym co robię,
a to co robię ładne nie jest!



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości