Zwrot kosztów treningowych + luźne pomysły

32 Odpowiedzi, 38609 Wyświetleń

Poruszałem w tej sprawie temat w wiadomości prywatnej ale chcę żeby wypowiedzieli się gracze, może wtedy wywalczymy ten fakt prędzej. 

Dodanie opaski dynamax ma ogromny wpływ na dotychczasowe turnieje,.wiele poków przestaje być użyteczna, żeby teraz coś wygrać w turnieju potrzeba dostosowania treningu do obecnych standardów. 
Dlaczego by nie dać możliwości graczom zwrócenia kosztów treningu pokemona skoro należy się jak psu miska przy takich zmianach.. 
Kiedy jak nie teraz ? 

Dodatkowo sugeruje na dodanie do weekendowych skupów przedmiotów TM-ów które są teraz bezwartościowe i zalegają w plecaku, np kiedy skupowane są poki typu grass wtedy handlarz może również kupić określoną liczbę TM typu grass za dobrą cenę. 
Dodatkowo modyfikacja ceny za shiny poki, skoro są one takie rzadkie to dlaczego handlarz je kupuje za 250 k czyli jak za darmo ? 
Zwiększyć chociaż do 1-2 KK żeby opłacało się to łapać wg.
Mimo że nie mam żadnego poka którego mógłbym poprosić o zwrot, to i tak uważam że przy obecnych standardach jakie mamy teraz powinna być możliwość zwrotu poka.

Co do wspomniane wyżej byłoby miło jakby były wprowadzone zmiany, bo za sh poki się nie opłaca łapać które nie są nawet do samsona lub do klucia, natomiast do TM nie mam zdania, dla mnie może być jak jest.
Odniosę się do samych zwrotów, zepsucie taktyk jakich gracze używali powinno podlegać zwrotom.

Póki co opasek w grze jest niewiele, ale niebawem ich przybędzie.

Ps. cukierki do opaski w Batlle Factory to niezły żart, to powinno zostać zmienione.
Witam. Co do zwrotów - według mnie bardzo fajna opcja - szczególnie po dodaniu opasek, niektóre taktyki już nie są aż tak efektywne bądź nie działają.
Pomijając ten fakt, uważam, że fajnie by było gdyby każdy z graczy miał możliwość 3 dni w roku (data ustalona przez administratorów) zwracać pokemony.
Myślę, że pozytywnie zostało by to odebrane przez graczy, i wprowadziło odświeżenia drużyny, czy taktyk.

Co do handlarzy weekendowych są podobnie opłacalne jak lokaty w banku Big Grin do reworka jak dla mnie.
Zwroty za trening przy tak dużym zakłóceniu balansu taktyk to konieczność. Większość atakerow bez HP bedzie bardzo poszkodowana, skorzystają tak naprawdę tylko offtanki.
Same dynamaxy to bym zdelegalizował, zobaczycie jaki będzie z nimi problem.
Również popieram pomysł zwrotów treningu pokemonów (zwrot oczywiście 100% wkładu Yen na trening, bez innych kosztów). Powodem jak wspomniano jest opaska dynamax, która jak widać już po turnieju obecnym robi miazgę.  :cool:

Pomysł z dodaniem do skupu Rowana nowej rzeczy jaką jest TM - też niczego sobie, patrząc na aktualny napływ TMów i brak ujścia z targu. Oczywiście pod warunkiem że tutaj w skupie będzie się to w jakiś sposób opłacało - inaczej szkoda zawracać sobie tym gitarę.  :angel:

Również jestem podobnego zdania co Tusiaczek87 co do cukierków. Owszem może być też w battle factory ale zdecydowanie powinno być też inne dojście do tego, np za wykonanie poszczególnych osiągnięć Team X, czy innych rzeczy.
Pozdrawiam Cieplutko  Heart
(31.03.2022, 01:30 PM)LaBeteDuGevaudan napisał(a): Witam. Co do zwrotów - według mnie bardzo fajna opcja - szczególnie po dodaniu opasek, niektóre taktyki już nie są aż tak efektywne bądź nie działają.
Pomijając ten fakt, uważam, że fajnie by było gdyby każdy z graczy miał możliwość 3 dni w roku (data ustalona przez administratorów) zwracać pokemony.
Myślę, że pozytywnie zostało by to odebrane przez graczy, i wprowadziło odświeżenia drużyny, czy taktyk. 

Co do handlarzy weekendowych są podobnie opłacalne jak lokaty w banku Big Grin do reworka jak dla mnie.


Zgadzam się w 100%, są poki na turniejach które widzimy nieprzerwanie od kilku lat
Dając możliwość raz w roku zwrotu kosztów treningu urozmaicimy grę Smile
Ostatni zwrot kosztów treningu był w grudniu 2020 roku.
Przy obecnych "nowościach" aż się prosi.
Więc Alex - musisz Smile

Co do cukierków również popieram danie możliwości zdobycia ich w inny sposób niż losowość i szczęście jakim jest BF.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2022, 02:41 PM przez TheCitizen.)
Nie mam pokow do zwrotu wiec trudno mi zająć obiektywne zdanie w wyższych klasach i tak już trzeba robic Hp, no chyba że różnica jest tak duża i opaska daje taki bonus że nie można jej zneutralizować…
A każda ilosc Hp będzie miała znaczenie… ostatnie zwroty też wyszły trochę niefajnie przez zabezpieczenie z terminem kupna chyba dialga jest przykładem….
To znów duża zmiana która wprowadzi zamieszanie, chociaż może potrzebna…
Cukierki bf to moim zdaniem nietrafiony pomysł pisałem już gdzieś ze warto wykorzystać Warsztat i kryształy, minerały, owoce, chrupki, perły…
Skup tm i podniesienie ceny na poki sh
Przy znerfieniu cen tm jak ktoś ma klutego poka to niewiele potrzebuje tm do nauki kwestia zmniejszenia dropu itm i uwolnieniu targu by zeszło to co jest i ceny unormowaly się w czym może pomoc skup
Poki sh teraz gdy box jest zwiększony można trzymać spokojnie wiele pokow sh bez konieczności sprzedaży licząc ze kiedyś pojawia się w samsonie lub jakimś zadaniu, faktycznie skup sh poka za 250ky to trochę mało z drugiej to dodatek do pozbycia się niechcianych pokow sh co stanowi konkurencje do zapotrzebowania na poki sh do Samsona
Lokata ograniczenie do 1kky i 50% może warto zmienić do wyższych kwot i im wyzsza kwota to niższe oprocentowanie ale to mały dodatek
Praca wartosc pracy jest nikła a osiagniecie nierealne do zrobienia jeszcze z resetem pracy o północy.
Zwrot byłby spoko, tylko tak na prawdę pod te zwroty można zakwalifikować wszystkie pokemony.
Najlepiej jakby można byłoby raz na jakiś czas zrestartować poka, wtedy by nie było takich problemów. W przeciwnym razie temat będzie co jakiś czas powracał.
Ewentualnie można by dodać np. jakiś przedmiot do sklepu battle factory, który pozwoli sprzedać poka po cenie treningu.

Co do cukerków dynamax to moim zdaniem dobrze, że są dostępne tylko w BF, bo dzięki temu ten element gry w końcu będzie wykorzystywany. Głupotą byłoby np. je wrzucić do sklepu eventowego, co by znowu zabiło BF. Cukierki dają jakąś przewagę, więc powinny być trudne do zdobycia. Ewentualnie można by dodać możliwość kupienia dodatkowych 3-5 żetonów dziennie za ph.

p.s. nie wiem kto ustalał cenę cukierka dynamax na targu, ale 1kk to jest żart. Już widzę jak bardziej doświadczeni oszukują nowych graczy. Usuńcie cenę dla tego przedmiotu jak dla innych przedmiotów z Galar i niech sam targ zdecyduje ile jest wart ten przedmiot.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.03.2022, 04:04 PM przez Saga.)
Zgadzam się, wprowadzenie opaski może wywrócić metę do góry nogami, dlatego zwroty by się przydały. A cukierki w BF to przesada. Walki w BF fajne by się odstresować Smile Pomysł z TMami ciekawy, a ten koleś co skupuje szajni poki, to ja nie wiem czy jakiś gracz mu takiego kiedykolwiek sprzedał, nieopłacalne Big Grin



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości