Zadania Elma

23 Odpowiedzi, 27692 Wyświetleń

W związku ze zmianami w zadaniach Elma i jakiegoś konsensusu w jakim kierunku to miało iść, warto to dopracować. Zadania:
Średnio trudne:
1. 94ky i 4 oak drink
[size=1]4[/size]
Narobiłeś się już na przeliczniku 1:50 xD teraz trzeba się pomęczyć :d i przy okazji zmądrzeć z ofkami na targu
Crisss, jedno zasadnicze pytanie, na jakiej podstawie określiłeś przelicznik? bo wg tego moim zdaniem teraz należy znerfić zadania samsona bo one mają jeszcze większy przelicznik

Czekam na konkretne dane i liczbby
Pozdrawiam Cieplutko  Heart
Oj już się dorobiłem teraz spokojnie sobie wegetuje robiąc dzienne i Samsony. Swobodne klikanie na x lat. Niestety tu popadamy ze skrajności w skrajność o ile elmy były ekonomicznie na + graczy tak teraz pomieszane są zadania z poziomami trudności oraz nowi gracze nie są w stanie uzbierać około 1k oakow na event.
Zadania samsona nie są złe, ale faktycznie znajdując poka do samsona o wartosci 200kky przelicznik szaleje plus inne itm.
Dlatego uwazam ze poki do samsona są za drogie.
Crisss zadalem proste pytanie a ty odwracasz kota ogonem jak nasz nadrzedny Pinokio Morawiecki.
Wniosek jeden - przelicznik wyciagniety z dupy Smile
Pozdrawiam Cieplutko  Heart
[Obrazek: large_info_prasa1440x770.jpg]
(02.04.2022, 09:24 PM)JestesWartaTyleIleZaCbZaplace napisał(a): Crisss zadalem proste pytanie a ty odwracasz kota ogonem jak nasz nadrzedny Pinokio Morawiecki.
Wniosek jeden - przelicznik wyciagniety z dupy Smile
Pytasz o konkretny przelicznik, jaki chcesz przelicznik gdy liczyło się tylko poki złapane co dawało średnia za poka…
Licząc prawidłowo z itm klikalo się w lokacji z najdroższym itm (ognisty owoc) plus coś tam jeszcze i wychodził realny przelicznik który trudno uśrednić gdyż spotkanie itm jest losowe.
Znalezienie owocu podnosiło nam średnia przelicznika na przestrzeni x pasków.
Powiedzmy o 10kky
Teraz samson klikając za pokami sh w jeden dzień znalazłem 3-4 poki do Samsona za 15, 40,40, 150kky czyli pok z dziczy potrzebny do Samsona podniósł średnia przelicznika.
Dodaj do tego zadanie Elma które dawało kolosalny zastrzyk oakow plus Samsona który daje oaki.
Konkretne liczby i rozwiązania? Sorry rzucam ogólnie dostępne analizy i wnioski. Za wszystko inne w realu mi płaca Smile
XDDDD To jakby przeklikać jeden pasek złapać shiny drifloona i powiedzieć że dana lokacja ma przelicznik 1ph-5.25kky to po 1 Big Grin
Po 2 chwalisz się jaki masz przelicznik w tych elmach i jakie to one dobre na forum a potem się dziwisz że je nerfią?
Teraz piszesz o tym że samsony są zbyt dobre xD jak je znerfią też zaczniesz płakać?
Takimi przechwałkami na forum tylko psujesz gre ponieważ czerwoni podchwycą temat i faktycznie coś odwalą Smile
Dobrze zauważyłeś, że złapanie jednego poka gdzie cena została sztucznie wywindowana powoduje większy zysk. Doszło do tego, że kluty pok jest mniej warty niż jakiś z dziczy…
Pisałem to co większość graczy wiedziała i redkom nie odmawiam inteligencji i widzieli jak przybywają oaki. Coś zostało popsute i brakuje balansu popadamy z jednej skrajności w druga skrajność.
Z informacji wynika ze przy elmach ma się wychodzić na „0”, ale:
Coś nie działa, zadania z poziomu trudności są dziwnie przypisywane.
Wychodzenie na lekki plus w oakach dawało możliwość uzbierania ich na event.

Obecnie wychodząc na 0 lub - może minimalny plus czasem uderzy to w nowych graczy lub tych co nie dorobili się w czasach prosperity elmow lub nie maja pH.

Chyba się nie zrozumieliśmy, ze płacze Big Grin ale rozumiem Twoją irytację jak straciłeś możliwość wyciągania 100oakow + na dzień (tez we mnie to uderzyło, ale to było chore) Samson opisałem jak jest i jak można się dorobić lub odrzucić zadanie by zabrac inne. Zreszta jak się trafi zadanie to czysty zysk, znów panuje dużo opinii że jak weźmiesz Samsona to spada drop potrzebnego itm wiec może to dzialac w obie strony.
Co do przeliczników i targu cóż pisałem o wolnym rynku. Częstotliwość dropu zweryfikuje cenę.
Niestety panuje dużo opinii ze więcej jest psute niż naprawiane (ostatnio turnieje - jedna opaska/jedna z/ bf)
Jak redki coś podchwycą i dobrze rozpiszą to wszyscy zyskają.
@Criss skąd info, że przy elmach ma się wychodzić na 0?

Pomijam to, że ja wychodzę raczej na minus (planuję też w przyszłości napisać post o tych zepsutych zadaniach codziennych), ale nawet jeśli w założeniach ma być, że wychodzimy na zero, to i tak kiepsko.
Jeśli na evencie ludzie zużyją swoje oaki, to na kolejnym już nie będą mieli za co klikać (no chyba, że kupią sobie ph). Szczerze mówiąc jeśli nie będę miał za co klikać, to równie dobrze mogę sobie odpuścić grę, bo klikanie samo w sobie żeby robić zadania codzienne i nie mieć nic z tego nie ma dla mnie sensu.

Ta zmiana z zadaniami elma to ewidentny skok na kasę, pytanie ilu graczy przez to skończy grę, bo nie będą mieć za co klikać (albo ilu nowych się zniechęci). No ale może admini wolą mniejszą liczbę graczy, ale mieć więcej w portfelu. Nie oceniam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.04.2022, 12:32 PM przez Saga.)



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości